būrimas kortomis
Laisvalaikis,  Paslaugos

Ko žmonės ieško internete?

būrimas kortomis

Ko žmonės ieško internete? Frazės įvairios. Pavyzdžiui, naršyklės klausiama, kaip paaiškinti žodžių rašybą. Gana dažnai langelin vedami žodžiai – būrimas kortomis.

Keista, ar ne? Burtininkai ir internetas – ne pati glaudžiausia sąsaja. Bet štai laikai kiti. Būrimas kortomis tampa iš dalies informatyvesnis, iš dalies ne toks intriguojantis. O gal kaip tik labiau intriguojantis? Kaip ten bebūtų, dėmesio tokios paslaugos sulaukia. Vieniems būrimo salonų lankytojams maga sužinoti, kaip seksis meilės reikaluose. Kitiems rūpi profesiniai klausimai.

Labai tikėtina, kad laikui bėgant būrimas ir daug kitų temų taps vis virtualesnės. Interneto įtaka mūsų kasdienybei – milžiniška. Paspaudus piktogramą netgi nusprendžiama ieškoti, gal kas nors spėja ateitį čia ir dabar – tame pačiame internete.

Akivaizdu, kad žmonės internete naršo dažnai. Naršo daug. Ieško visko. Paslaugas teikiantys asmenys bando prisitaikyti. Čia galioja pasiūlos ir paklausos dėsniai. Nors apie būrimą keista šnekėti kaip apie įprastą paslaugą, visgi panašu, kad tokia nauja kryptis. Ar tai blogai? Kažin. Norite sužinoti ateitį – kreipiatės į šių paslaugų įmonę.

Dar vienas internautus dominantis paieškos variantas – nemokamas būrimas kortomis. Čia kaip ir visur esama noro sutaupyti. Bet supratus, kad vargiai ką pavyks rasti, nusprendžiama, jog vertėtų kreiptis ne į kokią el. sistemą, o į tikrus būrėjus. T. y. pasirenkamas mokamas variantas. Pigesnis ar brangesnis, bet mokamas.

Nors būrimas kortomis skverbiasi į internetą, pati procedūra vyksta gyvai. Koks įspūdis užsukus į būrimo saloną? Tai priklauso nuo daugybės veiksnių. Kas ten žino, galbūt jus pasitiks sekretorė, pasiūlys kavos ir laukdami vizito galėsite paskaityti žurnalą. Arba įžengsite į kambarėlį su stalu ir krištoliniu rutuliu. Kas burs? Šitai irgi nežinia. Tad nors interneto įtaka juntama, vis dėlto intriga išlieka – aiškumo lyg ir daugiau, bet paslaptis niekur nedingsta.

Taigi, ar norėtumėte išsiaiškinti, kaip rašyti tam tikrą žodį, ar svarstytumėte apie būrėjų paslaugas, virtuali erdvė tampa nepamainomu dalyku. Tačiau svarbu atidžiai rinktis. Kaip ir realybėje, taip ir internete būna visko. Kad ir ko ieškote, linkime, kad tai būtų tikslinga.

 

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 74, iš jų šiandien: 1.)