Transportas

Automobilių padangos Vilniuje, kur geriausia pirkti?

Vilnius, kuris yra daugiausia Lietuvos gyventojų turintis miestas, pasižymi ir didžiausiu skaičiumi naudojamų automobilių. Akivaizdu, kad šie rodikliai yra ne tik dėl didelio gyventojų skaičiaus, bet ir dėl poreikio turėti nuosavą transportą priemonę judriame didmiestyje. Kiekvienam Vilniaus vairuotojui aktualus ir automobiliams skirtų prekių klausimas, o padangos – viena iš būtiniausių prekių automobiliui. Aptarkime, kur Vilniuje geriausia pirkti padangas.

  • Padangų parduotuvės

Nors vieną specializuotą padangų parduotuvę galima rasti kone kiekviename Vilniaus rajone. Padangų pasirinkimas šiose parduotuvėse gan platus, o renkantis padangas galima pasitarti su ten dirbančiais konsultantais. Šio varianto trūkumai – turėsite prisitaikyti prie parduotuvės darbo laiko bei patys parsigabenti įsigytas padangas.

  • Internetinės parduotuvės

Internetinės parduotuvės, nepriklausomai nuo miesto, yra puiki vieta įsigyti padangas. Jei norite platesnės pasiūlos, rinkitės ne bendro spektro, bet specializuotas automobilių prekėmis prekiaujančias internetines parduotuves. Šiuo atveju jums nereikės rūpintis jų atsivežimu, o jas  tiesiai į namus gausite nuo 1 iki kelių darbo dienų laikotarpyje.

  • Automobilių turgus

Vilniuje yra keletas populiarių automobilių turgų, kuriuose galima rasti ir padangų. Tiesa, pas privatų turguje prekiaujantį pardavėją, padangų pasirinkimas gali būti nepakankamai didelis. Tačiau šiuo atveju galite išlošti kainos atžvilgiu. Dažnai turgaus kainos žemesnės, bei yra kainos derybų galimybė. Jei teikiate pirmenybę ne kainai, o kokybei, pirkdami turguje būkite ypač atidus ir turėkite galvoje, kad prekės grąžinimo galimybė yra sunkiai įmanoma.

Tai dažniausios prekių pirkimo Vilniuje vietos. Atradę sau tinkamiausią variantą, vilniečiai dažnai naudojasi to pačio pardavėjo paslaugomis ne vienerius metus. Tad kartais verta atsižvelgti ir į kitų pirkėjų patirtį bei atsiliepimus.

(Perskaityta per mėnesį: 12, iš jų šiandien: 1.)