Baldu valymas
Paslaugos

Biuro baldų valymas ir jo privalumai

Nors minkšti baldai kiekviename biure užima labai svarbią vietą, paprastai žmonės komercinėse patalpose yra linkę daugiau dėmesio skirti kietų paviršių valymui. Taigi, dažnai apie minkštų biuro baldų valymą yra tiesiog pamirštama.

Kita vertus, labai svarbus biuro baldų valymo aspektas yra tai, kaip tai reikėtų atlikti. Yra tiek daug skirtingų baldų, audinių ir „aukštos kokybės“ medžiagų, dėl ko daugelis tiesiog ima manyti, kad biuro baldų tinkamai išvalyti tiesiog nebus jokios galimybės. Be to, naudojant netinkamas chemines valymo priemones ar neteisingas metodikas gali kilti įvairių rimtų baldų pažeidimų ir kitų problemų.

Reguliaraus biuro baldų valymo svarba

Ilgainiui ant baldų kaupiasi dulkės, dėmės ir riebalai. Laikui bėgant padėtis tik blogėja, tačiau, laimei, profesionalaus baldų valymo metu dauguma audinių yra apdorojami apsauginėmis priemonėmis ir gerai išvalomi naudojant tinkamus valiklius. Tuo tarpu giluminis valymas pašalina daugybę nešvarumų ir padeda susigrąžinti pirminį baldų grožį.

Pašalinkite alergenus ir kitus įsisenėjusius nešvarumus

Dulkių yra visur. Dažnai jos gali susikaupti ir nusėsti ant audinio ir apmušalų, suteikdamos jiems nešvarią ir purviną išvaizdą. Taip pat gali atsirasti dulkių erkučių, kurios turi įtakos patalpų oro kokybei ir sukelia alergiją. Reguliarus minkštų baldų valymas padeda išvengti šios problemos ir išlaikyti sveiką biuro aplinką.

Prailginkite biuro baldų tarnavimo laiką

Biuro baldai nėra pigūs. Būtinybė keisti dėl išsiliejimų ir nelaimingų nutikimų suteptus baldus yra didelė investicija. Naudojantis baldų valymo paslaugomis, nešvarių minkštų baldų jums nebereikės atsikratyti, kadangi jie bus profesionaliai išvalyti. Kokybiškų valymo sprendimų dėka taip pat bus prailgintas ir biuro baldų tarnavimo laikas.

Užtikrinkite puikų pirmąjį įspūdį

Kiekvieną dieną jūsų biurą mato darbuotojai, potencialūs ir esami klientai, investuotojai ir verslo partneriai. Nemalonu, kai žmonės vaikšto po jūsų biuro patalpas matydami dėmėtus ir purvinus baldus. Turite tik vieną progą padaryti gerą pirmąjį įspūdį, o nešvarūs baldai tikrai nepadės to padaryti. Tačiau, kai jūsų biuro baldai tinkamai prižiūrimi ir yra švarūs, tai visiems sako, kad jums rūpi jūsų įmonė, darbuotojai, svečiai ir klientai, ir tai, kad jūs rimtai žiūrite į savo verslą.

Paverskite biurą šviesiu ir patraukliu

Nepamirškite, kad darbo vietos taip pat yra biuro interjero dalis. Dauguma darbo vietų pertvarų dažnai būna aptrauktos audiniu, todėl jame gali kauptis dulkės, nešvarumai ir mikrobai. Atminkite, kad kokybiškas darbo vietų valymas bus daug pigesnis nei jų keitimas.

Pašalinkite nemalonius kvapus

Kai purvas, nešvarumai ir ore esančios dalelės patenka į jūsų biurą, jos nusėda minkštų baldų audiniuose ir pradeda skleisti nemalonų kvapą. Profesionalus baldų valymas gali pašalinti šiuos kaltininkus ir su jais susijusius kvapus.

Baldų valymo ekspertų samdymo nauda

Banko, ligoninės, biuro ar gamyklos valdymas reikalauja didžiulio dėmesio ir laiko. Tyrimai rodo, kad biuro baldų valymas yra viena iš labiausiai pamirštamų užduočių. Patalpų priežiūros darbuotojai ištuština šiukšlių dėžes, nušluosto stalus ir atlieka kitus vidaus patalpų ruošos darbus, tačiau paprastai baldų kruopščiai neišvalo. Žinojimas, kaip valyti minkštus baldus, greičiausiai nėra jų kompetencijos sritis. Tuo tarpu baldų valymo specialistai užtikrina, kad jūsų biuro baldai būtų išvalyti pagal gamintojų rekomendacijas, naudojant geriausius įmanomus produktus ir procesus.

Be to, baldų valymo paslaugos yra ir labai ekonomiškas pasirinkimas, nes šios srities specialistai į vietą atvyksta su savo valymo įranga ir reikmenimis. Taigi, reguliarus ir profesionalus viso biuro baldų ir kilimų valymas yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad komercinės patalpos atrodytų tvarkingos ir reprezentatyvios. Nesvarbu, ar jūsų minkšti baldai pagaminti iš lino, odos, ar kitų medžiagų – jų valymo darbus turėtumėte patikėti šios srities profesionalams.

Plačiau apie baldų valymo paslaugas: www.kavosdeme.lt

(Perskaityta per mėnesį: 10, iš jų šiandien: 1.)