Ne į temą,  Paslaugos

Dnatų implantai – šveicariški ar amerikietiški?

dantu implantaiBurnos higienos srityje nemažai dėmesio skiriame dantų valymui bei jų priežiūrai. Kaip bebūtų, nepakanka tiesiog juos prižiūrėti naudojant parduotuvėje įsigytas priemones – konsultacijos pas odontologijos specialistą visada padeda išvengti galimų komplikacijų bei nesklandumų. Dėl netinkamos priežiūros neretai ima plėstis infekcijos, o tai yra didžiausia priežastis, dėl kurios būna reikalingi dantų implantai.

Pasirenkant dantų implantavimą, būtina domėtis šiuolaikinėmis medicinos naujovėmis būtent odontologijos srityje. Savaime suprantama, jog daug kas priklauso ir nuo jus aptarnaujančios klinikos specialisto. Pirmiausia yra svarbu visą dėmesį sutelkti į esamą situaciją, nes dantų implantavimas ne visada yra būtinas infekcijos atsiradimo metu.

Tam tikri burnos ertmės uždegimai atsiranda dažniausiai dėl netinkamos dantų priežiūros. Kiekvienas žmogus, norėdamas, jog jo šypsena būtų ne tik graži, bet ir sveika, privalo dantis valytis tinkamai t.y. kaip jau ir teigia odontologai, juos valyti reikia du kartus per dieną – ryte ir vakare. Nemažai žmonių daro didžiulę klaidą nenaudodami burnos skalavimo skysčio ir tarpdančių siūlo. Be šių priemonių praktiškai neįmanoma visiškai pašalinti susikaupusių mikrobų bei kitų bakterijų. Taip pat būtina dantų šepetėli keisti reguliariai, nes laikui bėgant ant jo nusėda visos bakterijos.

Kalbant apie tinkamą burnos higienos priežiūrą, būtina paminėti ir tai, jog apsilankymai pas odontologą turi būti reguliarūs t.y. tiek dantų apžiūra, tiek ir akmenų valymas pas burnos higienos specialistą, turi būti nuolatiniai. Tik naudojant visą minėtą metodiką, jūs išvengsite infekcijų bei kitų uždegimų.

Jeigu infekcijos dėka yra nuspręsta, jog jums tam tikri dantys turi būti imami lauk ir keičiami implantais, tai turėtumėte susimąstyti apie jų pasirinkimą. Šiuo metu Lietuvoje yra populiarūs šveicariški implantai – jie pasižymi itin aukšta kokybe, todėl pacientas pasinaudojęs būtent šiais dantų pakaitalais, galės ilgai džiaugtis jų tvirtumu,  o tikimybė, jog jie nepriaugs yra labai maža – tai nutinka vos  1 – 2 iš 400 implantavimo procedūrų. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į kainą, nes jeigu jūsų finansinės galimybės yra ribotos, tai jums būtų rekomenduojama rinktis amerikietiškus „BioHorizons“ implantus, nes Lietuvoje jie yra populiarūs savo žema kaina bei optimalia kokybe.

Jeigu jūs domitės dantų implantavimu, tai pirmiausia turėtumėte žinoti tai, jog tik kvalifikuotas specialistas šioje srityje gali suteikti jums reikalingos informacijos būtent susijusios su jūsų individualia situacija.

(Perskaityta per mėnesį: 452, iš jų šiandien: 1.)