Mada,  Ne į temą,  Pirkiniai

Drabužiai vaikams internetu perkami ne šiaip sau

drabuziai vaikamsTvirti ir kokybiški vaikams nekenkiantys rūbeliai kainuoja gana nemažus pinigus, tačiau tėvai klysta manydami, kad paprastose parduotuvėse jiems kažkas pasiūlys mažas kainas – drabužiai vaikams turėtų būti perkami iš el. parduotuvių, nes būtent ten dažniau siūlomos geresnės akcijos bei nuolaidos. Tradicinės parduotuvės įprastai nustato gana aukštus antkainius kiekvienam rūbui, nes vis dėlto – tenka mokėti atlyginimus darbuotojams, o štai internetinių parduotuvių savininkai nepatiria milžiniškų išlaidų, kurias kompensuotų per didelius antkainius. Dėl šios priežasties internetu įsigyti kokybiškus vaikiškus rūbelius yra daug paprasčiau. Tiesa, kalba eina ne apie skelbimų portalus, kur įvairius rūbelius siūlo paprasti žmonės.

Iš el. parduotuvių vaikiškus rūbelius perkantys tėvai daug lengviau sutaupo didesnes sumas, nes ypač dėl konkurencijos dauguma el. parduotuvių nesiryžta pakelti kainų į aukštumas. Internete konkurencija tokia didelė, jo kiekvienoje parduotuvėje galima matyti įvairius akcinius pasiūlymus, kurie bus naudingi būtent pirkėjams. Tai reiškia, kad iš internetinių parduotuvių pirkti vaikiškus rūbelius yra ne tik naudinga, bet ir paprasta, nes čia lengviau surasti mažiausių kainų pasiūlymus. Jeigu jūs savo vaikams ketinate pirkti naujus drabužėlius, tai tikrai turėtumėte rinktis internetines parduotuves.

Nepamirškite, kad vaikiškų rūbelių pirkimo metu būtina žinoti tikslius dydžius, jog paskui neatsirastų nepatogumų juos keičiant. Trumpai tariant, dauguma tėvelių daro klaidą, kuomet rūbelius pasirenka pagal standartinius rūbų žymėjimus. Jums reikia rinktis tokias el. parduotuves, kurios ant kiekvieno rūbo pateikia maketą, kuriame nurodyti visi išmatavimai centimetrais. Jeigu jūs žinosite savo vaikų išmatavimus centimetrais, tai bus daug paprasčiau iškart įsigyti tinkamo dydžio rūbelius. Jūs tiesiog nepatirsite vargo dėl grąžinimo.

Kas liečia rūbelių grąžinimą dėl dydžių neatitaikymo, tai čia didžiausias niuansas tas, kad rūbeliai gali būti nepriimami, jeigu praeina vartotojui skirtas laikas. Tai reiškia, kad jūs turite teisę tuos rūbelius grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo, o jeigu pražiopsosite tą terminą, tai pardavėjas galės atsisakyti juos priimti atgal. Pabrėžtina, kad nelegaliai prekiaujantys pardavėjai apskritai nepriima rūbelių atgal, tad būkite atsargūs su tokiais pardavėjais.

(Perskaityta per mėnesį: 62, iš jų šiandien: 1.)