Mada,  Paslaugos

Drabužių spalvų derinimas: internete geriau nei turguje

drabužiai internetuRūbų spalvos – įdomus, tačiau taip pat ir slidus dalykas. Vieni žmonės mėgsta spalvingesnę aprangą, kiti renkasi mažiau iššaukiančias spalvas. Bet kokiu atveju yra labai svarbu išvengti stiliaus klaidų. Nors ir netiesiogiai, tačiau jų išvengti padeda drabužių pirkimas internetu. Klausiate, kaip? Drabužiai internetu perkami sėdint prie kompiuterio ir turint galimybę naudotis informacijos šaltiniais. Na, o juose – gausybė informacijos apie tai, ką su kuo derinti. Taigi, perkant internetu pavyksta ne tik sutaupyti laiko bei pinigų, bet ir įsigyti geriau tarpusavyje derančius apdarus.

Drabužiai internetu gerokai skiriasi nuo pirkimo turguje ar tradicinėje parduotuvėje, kur ne visi pardavėjai geranoriški. Vienas pardavėjas jums tikrai nuoširdžiai patars, tačiau kitam bus svarbu parduoti. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai teigiama šitaip: „Ne, tas žalias megztinis jums netiks, pabandykit šitą mėlyną.“ Apsirengus mėlyną, pardavėjas giria savo prekę, tačiau jums pareiškus, jog nepatinka, pradeda pataikauti ir sutikti su jūsų nuomone. Galiausiai liaupsių sulaukia žalias megztinis, apie kurį pardavėjas iš pradžių buvo kitokios nuomonės. Kartais tai galbūt tik suklystas spėjimas, tačiau kai kada tai tiesiog noras parduoti.

Rūbų spalvų klausimas perkant internetu išsprendžiamas nesunkiai. Kaip ir minėta, į pagalbą pasitelkiama virtuali informacija. Drabužiai internetu įsigyjami remiantis tik savo galva ir ta informacija, kuri randama. Taigi niekas neįkyrės siūlydamas, niekas nesuklaidins, teigdamas, jog vienoks ar kitoks derinys atrodo gražiau. Juk iš tiesų kartais pardavėjams trūksta žinių ir jie remiasi vien savo asmeniniu skoniu arba noru parduoti.

Yra tam tikros dažniausiai pasitaikančios klaidos. Viena jų – diržo ir batų spalvos suderinimas. Jei batai juodi, tai ir diržas turi būti juodas. Rudi – rudas, mėlyni – mėlynas ir t.t. Jokiu būdu nereikia, kad atspalviai būtų vienodi, tačiau spalvos turi būti tos pačios.

Kitas klausimas – kaip derinti batų ir kelnių spalvą. Pačia universaliausia batų spalva galima laikyti tamsiai mėlyną, tinkančią prie visokių kelnių. Kad ir kaip būtų keista, juodi batai netinka net su keturiomis kelnių spalvomis – balta, kremine, tamsiai ruda ir gelsvai ruda (įdegio).

Drabužius perkant internetu derinimo galimybėmis pasidomėti visai nesunku. Tad belieka tik palinkėti atrasti labiausiai įkvepiančius spalvų derinius.

(Perskaityta per mėnesį: 92, iš jų šiandien: 1.)