Kokias asociacijas kelia moters ranką puošiantis žiedas? Galbūt taip ji demonstruoja savo šeimyninę padėtį? O gal bando pasigirti pavydėtinai gera finansine situacija? Ar tiesiog žaidžia su žiedu kaip aksesuaro detale, pabrėžiančia įvaizdį? O vyrai? Vėlgi pinigų perteklius, stiliaus suvokimas, o gal -užuomina į ne tą pusę krypstančią seksualinę orientaciją? Galime kelti įvairias prielaidas. Faktas, jog sidabro papuošalai, ypač – sidabriniai žiedai, pastaruoju metu išpopuliarėjo visų lyčių ir amžių grupėse. Sidabras savo paklausa žengia koja kojon su auksu, o neretai pastarąjį ir aplenkia: kaina kur kas palankesnė (puoštis nori ne tik pinigais pertekę turtuoliai), o išsirinkus patrauklią formą bei akutę išgaunamas itin estetiškas vaizdas.
Sidabro papuošalai yra gražūs bei neabejotinai tinkami įvairioms progoms – tiek šventei, tiek kasdienai. Tačiau ar kada nors, žiūrėdami į dailiai žėrintį žieduką ant savo piršto, pagalvojote, kokia jo simbolinė reikšmė? Juk neveltui žiedas, o ne koks kitas papuošalas (tarkime, auskarai), tapo vestuvių atributu. Žiedas savo forma primena saulę, mėnulį ar ratą. Tai – amžinybės simboliai. Stovint prie altoriaus pažadama iki gyvenimo galo būti kartu, ar ne? Su žiedais susiję ir daug prietarų: nelaimę žada pamestas ar kitam pasimatuoti duotas žiedas. Negalima mūvėti žiedo to, kieno santuokinis gyvenimas nenusisekė. Dalis žmonių kaip relikviją gauna savo tėvų vestuvinius žiedus, tačiau šiuo atveju kyla pavojus pakartoti pastarųjų ne visada „rožėmis klotą” gyvenimo istoriją.
Pateiksime dar vieną teoriją, kurią kai kas palaikys mitologija, o kai kas galbūt įžvelgs nemenką dalį tiesos. Ar turi įtakos faktas, ant kokio piršto mūvimi sidabriniai žiedai (ar pagaminti iš bet kurio kito metalo)? Yra teigiančių, jog reikšmė dar ir kokia didelė: taip „apnuoginama” asmenybė – parodomos teigiamos savybės, trūkumai, polinkiai ir panašiai. Aišku, tokiu būdu galima mėginti pagudrauti ir pasukioti savo prigimties „vairą”: jei kažkurios iš aprašytų savybių jums trūksta, pabandykite ant atitinkamo piršto persidėti žiedą.
Nykštys: pasitikėjimas savimi (kartais net per didelis), atkaklumas, galintis pereiti net ir į jėgą siekiant savo tikslo.
Smilius: ambicijos, siekis lyderiauti, pelnyti valdžią.
Didysis: individualybė, grožis, balansas, jėga kovojant prieš iškylančias problemas.
Bevardis: šeimyniškumas (būtent ant šio piršto mūvimi vestuviniai žiedai), optimizmas, grožio bei prabangos siekis.
Mažasis: kūrybiškumas, tarpusavio santykių atspindys.
Beje, skiriasi kairės ir dešinės rankos „paskirtis”: pirmoji susijusi su vidiniu „aš” bei emocijomis, o antroji – su dabartine realybe.
Sidabro papuošalai, tinkamai priderinti prie konkrečios progos ir asmens įvaizdžio, neabejotinai puoš bei priduos pasitikėjimo. Ar sidabriniai žiedai turi ir didesnę galią, atsakyti sunku. Tikriausiai viskas priklauso nuo mūsų tikėjimo.