Sveikata

Efektyvus dantų balinimas namų sąlygomis – ką reikia žinoti

Kiekvienas žmogus nori, kad jo dantys būtų sveiki ir gražūs. Nepriekaištingai atrodantys balti dantys dažnai būna ne tik grožio, bet ir tinkamos priežiūros simbolis. Tačiau kaip visi žinome, reguliariai rūpintis dantų sveikata ne visada pavyksta. Dėl netinkamos priežiūros mūsų dantys pagelsta ir šypsena tampa ne tokia patraukli. Dėl šios priežasties nemažai žmonių domina dantų balinimas, padedantis atkurti gražią šypseną. Tačiau ką reikia žinoti, jei nenorime lankytis pas gydytojus ir trokštame efektyvaus dantų balinimo namuose?

Efektyvus dantų balinimas

Beyond dantų balinimo priemonės – puikus pasirinkimas, norintiems turėti gražius, baltus dantis. Šios kompanijos produktai ne tik balina dantų paviršių, bet ir pasirūpina vidine danties struktūros sveikata. Įvairios juostelės, pieštukai, balinanti dantų pasta bei kiti preparatai, skirti tiek stomatologams profesionalams, tiek savarankiškam naudojimui namuose. Tinkamai atliktas dantų apnašų valymas, dantų akmenų valymas bei balinimo procedūros ne tik užtikrins gražią, baltą šypseną, bet ir pasirūpins jūsų burnos higiena ir sveikata.

Vis daugiau žmonių renkasi dantų balinimą priemonėmis su peroksido pagrindu. Ankščiau dantų balinimas kapomis buvo prieinamas tik odontologams, tačiau dabar šį būdą galima naudoti ir namų sąlygomis. Balinimo medžiagos  pasiekia dantų emalyje užsilikusiomis, dažomosiomis maisto dalelėmis. Dantų balinimas kapomis panaikina šiuos pigmentus, tačiau gauti norimą rezultatą yra kur kas sunkiau, jei dažnai vartojate tabako gaminius, gaiviuosius gėrimus su dažikliais ar geriate kavą.

Prieš pasirenkant tinkamą dantų balinimo būdą, būtinai pasitarkite su gydytojų, kad galėtumėte įsitikinti, jog pasirinktas metodas neturės žalingo poveikio jūsų sveikatai. Pasirinkus dantų balinimą kapomis be gydytojo pagalbos galite netinkamai atlikti šią procedūrą ir stipriai pažeisti dantų emalį.

Jei norite balinti savo dantis, darykite tai tik įsitikinę, kad jūsų nekamuoja jokios dantenų ligos, kadangi dantų balinimas gali paspartinti ligos vystymąsi. Prieš pradedant naudoti bet kokias balinimo priemones, pasirūpinkite profesionalia burnos higiena, kad balinimo procesas būtų kuo sklandesnis, o rezultatai tolygūs. Po balinimo jokiais būdais nevalgykite jokio maisto ir negerkite gaiviųjų gėrimų. Dantų balinimas suteikia jums gražią baltą šypseną, tačiau nereikia pamiršti, jog jis neišsprendžia dantų sveikatos problemų, o kartais net jas pablogina.

Dantų balinimas kapomis yra atliekamas pagaminus formą, pritaikyta jūsų dantims. Pagaminus peroksidinę formą ir pasirinkus tinkamą balinimo gelį, balinimas namų sąlygomis užtrunka apie 2 savaites. Gaminant jūsų dantims pritaikytą kapą, odontologijos klinikoje nuimamas dantų antspaudas, pagal kurį pagaminama forma idealiai atitinka jūsų dantis. Jei norite išvengti komplikacijų ir užtikrinti maksimalius balinimo rezultatus, atidžiai klausykite gydytojo nurodymų. Jis išmokys jus viską atlikti teisingai, paaiškins ko vertėtų vengti ir kaip apsaugoti savo dantų sveikatą procedūrų metu.

Norite atlikti profesionalų dantų balinimą namuose? Įsigykite Beyond dantų balinimo priemones jau dabar iš https://www.mesoderma.eu/produktu-katalogas/beyond-dantu-balinimo-priemones.139/

(Perskaityta per mėnesį: 20, iš jų šiandien: 1.)