Vanduo darbe
Sveikata

Kokybiškas ir švarus vanduo biure

Dauguma žmonių pusę savo dienos laiko praleidžia darbe. Ten gyvenimas verda įprastai, dirbame, pietaujame, geriame kavą ir pan. Ar kada nors susimastėte, apie vandenį, kurį geriate? Dažniausiai pagalvojame apie namuose esantį vandenį ir jo kokybę, tačiau nereikėtų pamiršti ir vandens kokybės darbe. Švarus vanduo biurams taip pat yra labai svarbus.

Dažnai tenka vartoti vandenį atkeliaujant tiesiog iš čiaupo, o tai reiškia, jog jo kokybė yra tiesiogiai priklausoma nuo centrinio vandentiekio būklės.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie geriausią būda užtikrinti kokybišką vandenį biuro aplinkoje.

Vandens išpilstymo ir ruošimo įrenginiai

Tikriausiai vienas iš geriausių pasirinkimų – vandens išpilstymo ir ruošimo įrenginiai. Tokie filtrai labai populiarūs ofisuose, kavinėse ir net nuosavuose namuose. Jų populiarumas – visai neatsitiktinis. Žmonės vis labiau suvokia visuotinę tokio įrenginio naudą ir tinkamumą įvairioje aplinkoje.

Kalbant apie biuro aplinką, čia nereikia nerimauti dėl prasto vandentiekio, jame galimų avarijų ar kitokių vandens problemų, kadangi vanduo visuomet tik aukščiausios kokybės.

Vienintelis dalykas kuriuo jums reikia pasirūpinti – tai vandens bakas. Tačiau jis talpina net po 19 litrų vandens, todėl užsipirkus bent keletą vienetų jūs tikrai ilgam pasirūpinsite geros kokybės ir švariu geriamuoju vandeniu.

Tiesa yra ir kitas tokio įrenginio variantas – jungiamas tiesiai į vandentiekį. Tokiu atveju įrenginys keliomis pakopomis išvalys iš gręžinių ateinantį vandenį tiesiogiai, o vandens bakų atsargomis apskritai nebereikės rūpintis.

Nesvarbu kurį variantą pasirinktumėte ar vandens bakus naudojantį ar tiesiogiai vandentiekio vandenį valantį aparatą, faktas, jog su juo, aukštos kokybės vanduo ofisams visuomet bus garantuotas.

Kokį vandenį biure gali paruošti vandens ruošimo įrenginys?

Vanduo tokiame įrenginyje gali būti ne tik išpilstomas, tačiau ir paruoštas pageidautinu būdu.

Tai yra:

Karštas vanduo – galima užplikyti puodelį arbatos, kavos ar kito karšto gėrimo.

Kambario temperatūros vanduo– ši funkcija tiesiog išpilsto bake esantį vandenį paprastai, tokia temperatūra kokia yra biure.

Šaltas vanduo– toks įrenginys taip pat turės integruotą vandens vėsintuvą, todėl galėsite piltis ir labai šalto vandens. Tikime, jog tokio vandens stiklinė labai atgaivins karštą darbo dieną biure.

Šiltas vanduo– įsipylus šiek tiek vandens iš karšto ir iš šalto vandens kranelių gausime šiltą vandenį. Jei tokį mėgstate, galėsite atsigerti sumaišė skirtingos temperatūros vandenis.

Be to, jei mėgstate gazuotą vandenį, gazuotas vanduo biurams taip pat yra įmanomas. Tiesiog reikės įsigyti tokio rūšies vandens baką.

(Perskaityta per mėnesį: 28, iš jų šiandien: 1.)