Laisvalaikis

Kodėl Malibų laivo nuoma yra tokia populiari ir kada ji rekomenduojama?

Gaivus vasaros vanduo ir pramogos su sportiniu laivu – skamba puikiai? Malibų laivo nuoma siūlo galimybę mėgautis pramogomis ant vandens, išbandyti savo jėgas ant laivo sukurtų bangų ir smagiai praleisti laiką su draugais. Į Malibų laivą telpa daugiau nei 10 žmonių, todėl tai puikus pasirinkimas vakarėliams, gimtadienio šventėms, mergvakariams ar bernvakariams.

Kodėl Malibų laivai tokie populiarūs?

Sportiniai Malibų laivai yra sukurti vandens pramogoms. Naujausi šio laivo modeliai formuoja tankiausias ir didžiausias bangas, kurias ypatingai mėgsta „wakesurfing“ entuziastai. Išstovėti ant vandenlentės traukiant sportiniam laivui – didelis iššūkis net ir patyrusiems sportininkams. Tiesa, Malibų laivas buvo sukurtas banglenčių sportui. Su šiuo laivu plaukiama į jūrą, ieškant geriausių bangų ir tuo pačiu užtikrinant pramogautojų saugumą. Vis dėlto, Lietuvoje banglenčių sportas nėra itin populiarus, todėl Malibų laivas kur kas dažniau naudojamas vandenlenčių sportui.

Malibų laivo nuoma yra itin praktiškas sprendimas ir žmonėms, nusprendusiems paminėti gimtadienį ar kitas šventes smagioje draugų kompanijoje ir norint išbandyti mažiau įprastą pramogą. Dažniausiai nuomojamuose laivuose yra sumontuota puiki garso aparatūra, todėl pramogaujant vandenyje jaučiamasi lyg geriausiame vakarėlyje. Priklausomai nuo modelio, laivu gali plaukti 12–14 žmonių, todėl tai puikus sprendimas kompanijoms.

Malibų laivo nuoma itin palankiomis sąlygomis

Nors išsinuomoti Malibų laivą Lietuvoje galima vos keliose vietose, be to, šios nuomos paslaugos yra dar gana naujos, praktika rodo, kad pramogos sportiniame laive yra itin populiarios ne tik tarp jaunimo, bet ir tarp ramesnį poilsį vertinančių poilsiautojų, norinčių pasigrožėti Lietuvos gamta, paturistauti ir praleisti laiką šeimos ar draugų kompanijoje.

Malibų laivas gali būti nuomojamas su vairuotoju, o tai leidžia mėgautis maloniu laisvalaikiu be jokių rūpesčių. Plaukdami laivu privalote dėvėti gelbėjimosi liemenes, net ir tuo atveju, jei neketinate stoti ant vandenlentės ir norite tik ramaus pasiplaukiojimo ar paturistavimo. Siekiant užtikrinti maksimalų keleivių saugumą ir patogumą, Malibų laivo savininkai garantuoja nepriekaištingą technikos kokybę, todėl galite būti tikri, kad plaukdami laivu išvengsite nemalonių staigmenų ar techninių gedimų. Laivo nuoma paprastai skaičiuojama valandomis. Kadangi laive telpa daugiau nei 10 žmonių, grupei draugų nuomos kaina tampa minimali.

(Perskaityta per mėnesį: 120, iš jų šiandien: 1.)