Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ekologiški produktai, kurie padės puoselėti grožį

ekologiški produktai

ekologiški produktaiVisiems žmonėms, o ypač moterims itin aktualus grožis. Ir nors vieni sako, kad perdėtas rūpinimasis savimi gali būti paviršutiniškas, žvilganti oda, sveiki nagai ar vešlūs plaukai – savybės, kurios padeda labiau pasitikėti savimi ir geriau jaustis. Tačiau dar svarbesnis veiksnys – kūno priežiūra ir priemonės, kurias naudojate. Nors daugelis garsių reklamos ženklų ir žada stebuklus, dalį įprastai perkamų, sintetiniais komponentais sudėtyje pasižyminčių kosmetikos priemonių, galite drąsiai keisti šaldytuve ar namų spintelėse esančiu turiniu. Taigi, pristatome – ekologiški produktai, kurie padės puoselėti grožį.

Alyvuogių aliejus

Kol vieni ekologiški produktai yra skirti tik maisto gamybai, į šį sąrašą alyvuogių aliejus patekti negalėtų… Tai ne tik idealus ingredientas gaminant salotų padažą, bet ir tikras gelbėtojas, kai reikalingos grožio priemonės namų sąlygomis. Alyvuogių aliejų galima pritaikyti kone visur: gaminant veido, plaukų kaukes, vietoje kremo, kūno aliejaus, akių makiažo valiklio ir t. t. Jame esantys antioksidantai apsaugo plaukus ir odą nuo laisvųjų radikalų, maitina, drėkina odą. Taip pat šis aliejus naudojamas ir kaip nagų stiprinimo priemonė – tiesiog pakanka juos panardinti į pašildytą alyvuogių aliejų ir palaikyti apie 10–15 min. Tačiau labai svarbu pirkti tik šalto spaudimo ir aukštos kokybės aliejų – mat, ne visi jie gali būti traktuojami kaip ekologiški produktai – tad tikrąjį ir natūralųjį alyvuogių aliejų rasite specialiose krautuvėlėse ar skyriuose, kuriuose parduodamas organiškas maistas.

Avokadai

Natūraliai išauginti avokadai ir jų aliejus – tai ekologiški produktai, kurie turi nepamatuojamą naudą jūsų grožiui. Šiame vaisiuje gausu organizmui reikalingo kalio, lecitino bei vitaminų A ir D. Jame taip pat rasite ir vitaminų B1, B2, D ir E. Turbūt ne veltui avokadą šiuo metu galime rasti daugelyje ekologiškos kosmetikos priemonių sudėtyje – dėl sudėtyje esančių antioksidantų, kurie padidina kolageno kiekį, šie ekologiški produktai yra be galo naudingi odai. Ypač, jei siekiama apsaugoti ją nuo raukšlių o vėliau ir kitų senstančios odos padarinių. Beje, avokadai puikiai tinka ir pleiskanų, sausos galvos odos profilaktikai, jis puikiai drėkina bei maitina pažeistą, skilinėjantį plauką.

(Perskaityta per mėnesį: 50, iš jų šiandien: 1.)