Namai

Esminiai elektrinių židinių privalumai

elektriniai židiniaiNiekas nepaneigs fakto, jog židinys namuose tai yra jaukumą, romantiką, šilumą kuriantis ir palaikantis įrenginys. Tačiau šiais laikais norint turėti židinį nereikia turėti erdvių namų, židinį galima įsirengti ir nedideliame bute. Žinoma, gauti leidimą perprojektuoti butą, įrengti dūmtraukį, kaminą gali būti ne tik sunku, bet ir neįmanoma, tačiau ne visuomet to reikia. Elektriniai židiniai leidžia mėgautis židinio teikiamais privalumais be papildomo vargo ir įrengimo.

Kaip tikras

Elektriniai židiniai iš pažiūros niekuo nesiskiria nuo tradicinio, malkomis kūrenamo židinio. Kad šokanti ugnelė yra elektrinė suprantama tik gerai įsižiūrėjus, nes ji išties tikroviškai atrodanti. Tačiau vietoj malkų, šilumą kuria elektra, todėl kažkur už židinio visuomet rasite elektros rozetę.

Paprastas įrengimas

Kaip jau minėta, elektrinį židinį galima įsirengti praktiškai bet kur, o dažniausiai jis pasirenkamas butams. Elektriniam židiniui nereikalingas papildoma vėdinimo sistema, dūmtraukiai, kaminai, tad tai išties palengvina įrengimą ir turėti židinį nebėra prabangos dalykas.

Kaina

Kaina yra privalumas nemėgstantiems nemalonių staigmenų. Elektrinio židinio kaina, ypač jei perkama jau su apdaila ar toks, kurio nereikia papildomai apdirbti, yra galutinė. Tuo tarpu tradicinio židinio kaina susidaro iš projekto parengimo, kamino, dūmtraukio įrengimo ir kitų nenumatytų išlaidų įrenginėjant židinį. O ir elektriniai zidiniai yra gerokai pigesni nei tradiciniai.

Šildymas

Elektrinių židinių privalumas yra tas, kad jie gali atlikti tiek dekoratyvią, tiek praktinę funkciją. Standartiniai elektriniai židiniai gali apšildyti iki 40 kv. metrų ploto butą. Tačiau nenorint šildymo, o vasaros vakare tiesiog pasimėgauti židinio ugnele, galima išjungti šildymo funkciją.Taigi itin paranku norintiems mėgautis židiniu ištisus metus.

Tvarka

Daugelis šeimininkių skundžiasi, jog pakūrenus tradicinį židinį, vėliau tenka semti pelenus, valyti, kambaryje pasklinda dūmų kvapas. Tačiau su elektriniais židiniais viso to nėra. Jie itin patinka mėgstantiems tvarką ir švarą. Tereikia nubraukti dulkes nuo paviršiaus, kaip nuo įprastos spintelės ir viskas.

Elektriniai židiniai puiki paskutinių metų naujovė pradžiuginusi butų savininkus ir suteikusi galimybę visiems mėgautis šokančia židinio ugnele.

Save

(Perskaityta per mėnesį: 1 248, iš jų šiandien: 1.)