Pirkiniai

Gėlių dovanojimo privalumai

Neretai kalbama, jog gėlės, kaip dovana, yra bevertė investicija. Vis dėlto, vargu, ar galime vadinti tai tiesa, kadangi yra daugybė gėlių dovanojimo privalumų, apie kuriuos šiandien ir kalbėsime.

gėlės

Nedidelė kaina
Pakankamai svarbus investavimo į gėles jų dovanojimui privalumas yra išties nedidelės įvairių gėlių kainos. Taip, tokios gėlės kaip orchidėjos gali kainuoti ir keletą dešimčių eurų, kas yra išties nemaža pinigų suma. Vis dėlto, už gėles dažniausiai nesumokėsite daugiau keleto eurų, kas yra išties nedideli bei visiems žmonėms prieinami įkainiai. Galiausiai – įvairiuose gėlių turgeliuose derėjimuisi dėl kainų nėra absoliučiai jokių ribų, tad mokėdami tinkamai kalbėti galite už gėles praktiškai nuolatos sumokėti bent keliomis dešimtimis procentų mažiau, lyginant su standartine jų kaina, kas padaro gėlių kainas minimaliomis.

Grožis
Nepaminėti gėlių grožio kaip vieno iš esminių jų privalumų būtų tiesiog nuodėmė. Gėlės išsiskiria išties puikia išvaizda, kuri gali jūsų bendrą dovaną pakylėti į visiškai kitą lygmenį, kas yra išties didelis gėlių privalumas. Taip, jei kalbėsime apie kaktusus ar kitas panašaus tipo gėles, jas verčiau dovanoti ne kaip priedą prie pagrindinės dovanos, norint išnaudoti jų grožį, o kaip atskirą dovaną, kadangi pagrindinis tokių gėlių privalumas yra ne trumpalaikis grožis, o jų ilgaamžiškumas. Vis dėlto, jei kalbėsime apie įvairias savo žiedais išsiskiriančias gėles, kaip rožes ar tulpes, jos, siekiant išnaudoti jų grožį, bus tiesiog idealus pasirinkimas.

Universalumas
Vienas iš pagrindinių gėlių privalumų, leidžiančių joms išlikti ypač populiarioms tarp dovanų, yra jų universalumas. Galime rasti daugybę gėlių rūšių, daugybę jų spalvų, skirtingų formų, žiedų rūšių ir daugybę kitų faktorių, pagal kuriuos galima rinktis gėles – būtent tai ir leidžia joms būti universalioms, kas leidžia gėles pritaikyti bet kokioms šventėms.

(Perskaityta per mėnesį: 75, iš jų šiandien: 1.)