Finansai

Geriausi specialistai telkiasi Kaune

Buhalterinės apskaitos įstatymas reglamentuoja juridinių asmenų turto, nuosavo kapitalo, finansavimo sumų, įsipareigojinių buhalterinę apskaitą, jos organizavimą ir tvarkymą.

Visą šią informaciją Kaune jums gali suteikti buhalterinių paslaugų įmonės, beje kaip ir kituose Lietuvos miestuose. O jūs galit būti ramūs – ne visada turit žinoti viską. Jums į pagalbą pasiruošę ateiti profesionalūs buhalteriai, kurie dažniausiai buriasi į komandas, kad kuo kokybiškiau ir efektyviau spręstų jums kylančias problemas.

Žinoma į juos nebūtina kreiptis kai jau yra problemos.Sklandžiai veiklai vykdyti Kaune kaip ir visoje Lietuvos dalyje, paranku turėti po ranka buhalterio profesionalo telefono numerį.

UAB „Mokam“– buhalterių ekspertų kolektyvas dirbantis ne tik Kaune, bet ir Klaipėdoje bei Vilniuje.

Pagal Buhalterinės apskaitos įstatymą ūkinių subjektų apskaitą gali tvarkyti:

  1. Vyriausiasis buhalteris;
  2. Pagal sutartį apskaitos paslaugas teikianti įmonė arba apskaitos paslaugas savarankiškai teikiantis asmuo.

Jums liks rūpintis tik įmonės veikla, kuri generuoja pajamas, o UAB „Mokam“ kolektyvas pasirūpins, kad jūsų nevargintų savalaikis informacijos pateikimas Valstybinei mokesčių inspekcijai ar Socialinio draudimo fondo valdybai (Sodra).Jus sutelkit mintis ir darbus į jums malonią veiklą, o UAB „Mokam“ ekspertų kolektyvas pasirūpins buhalterine apskaita – savalaikį ūkinių operacijų fiksavimą apskaitoje, deklaracijų pateikimą, darbo sutarčių suforminimą, laiku paruoštą balansą ir daugybę kitų svarbių dalykų.

UAB „Mokam“ telkiasi svarbiems darbams Kaune taip pat Vilniuje ir Klaipėdoje.

Jei reikia įmonei buhalterio paslaugų ar konsultacijos, kokį geriausią sprendimą priimti finansų valdyme, šios komandos nariai visada įsigilins į jūsų problemas ir pateiks geriausius apskaitos sprendimus. O jus busit užtikrinti, kad padarėt viską ką reikėjo jog būtumėte sąžiningas ir atsakingas verslas, laiku mokanti mokesčius valstybei.

(Perskaityta per mėnesį: 25, iš jų šiandien: 1.)