Namai

Kokia piešimo lenta tiks vaikui ?

Jeigu jūsų vaikas mėgsta piešti, tiks žaislinė piešimo lenta, tai lavins vaiko kūrybą ir talentą. Piešimo lenta turėtų būti patogi  piešti piešiniams, o reikalui esant juos ištrinti, kad tokią lentą būtų galima pasiimti su savimi į gamtą, kelionę. Pirkdami magnetinę piešimo lentą gausite skirtingų formų anspaudukus, jais galima papuošti savo piešinį, taip pat specialiai skirta tušinuką. Dvipusė magnetinė lenta pritaikyta rašyti kreidelėm ir žymekliu. Ji apverčiama, sulaikroduku, stalčius pritaikytas priemonėms susidėti, tai įvairios kreidelės, magnetinės raidelės, kempinėlė. Popieriaus ritinys naudojamas piešimui, rašymui ir ženklinimui. Magnetinės piešimo lentos yra parduodamos darželiams, mokykloms, pavieniam pirkėjams. Augantiems vaikams piešimo lentos padeda išmokti kūribingumo,  įvairių žaidimų, lavina vaiko įgūdžius, išmokstama pažinti skaičius ir raides. Magnetinis pieštukas nepalieka jokių žymių ant sienų baldų, tai jums užtikrina namų švarą. Piešimo lenta lengvai nusivalo ir vėl  galima piešti arba žaisti. Perkant internetu lenta piešimui  bus pristatyta reikiamu adresu ir laiku. Norint, kad piešimo lenta ilgai jums tarnautų ant lentos reikia rašyti tik su rašikliu, valyti su lentos kempinėle.

Koks magnetinių piešimo lentų pasirinkimas  ?

Piešimo lentų asortimentas platus. Gali būti pakabinamos, pastatomos ant stalo arba ant stovo. Svarbiausia, kad vaikui būtų patogu piešti su kreidutėm, tušinuku ir patogiai nusivalytų. Šiais laikais neišsivazduojam vaiko žaislų, be magnetinės piešimo lentos, tai priemonė kuri padės lavinti vaiko įgūdžius, smagiai leisti laiką.

Kur gali būti naudojamos piešimo lentos vaikams?

Piešimo lentos vaikams naudojamos vaiko kambariuose, kavinių vaikų žaidimo zonuose, darželiuose ir net mokykluose. Todėl renkantis lentą, svarbu kad ji būtų patogi gerai nusivalnati ir tinkanti prie vaiko kambario interjero.

(Perskaityta per mėnesį: 79, iš jų šiandien: 1.)