Namai

Ką žinome apie pomidorus ir jų sėklas ?

Pomidorai labiausiai mėgstama lietuvių daržovė, ji auginama ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio valstybių. Pomidorų auginimas reikalauja didelių pastangų, bet skanus derlius visą tai atperka. Pomidoruose  yra daug mineralinių medžiagų ir vitaminų. Daugiausiai vitaminų randama saulėje prinokusiuose pomidorose. Lietuviškas klimatas pomidorams augti yra tinkamas, juos galima auginti lauke ir šiltnamyje. Pomidorus mėgsta valgyti visa mūsų šeima .Juose esanti medžiaga likopenas  pomidorui suteikia raudonumo spalvą ir naudingas  sveikatai, stabdo oksidacijos procesą, senėjimą.

Kur pirkti pomidorų sėklas ?

Pomidorų sėklas galite pirkti internetinje parduotuvėje: https://www.nojus.lt/darzoviu-seklos/pomidorai nes jų kokybė yra patikrinta ir siūlomas platus pomidorų rūšių pasirinkimas. Daržovių sėklos sufasuotos į tam tikras pakuotes, kurios leidžia išsaugoti sėklų daigumą ir visas gerąsias sąvybes. Internetinėje parduotuvėje galima rasti platų asortimentą pomidorų sėklų, išsirinkti norimą rūšį, susipažinti su pomidoru veisliu pavadinimais ir jų priežiūra neišeinant iš namų ir taip sutaupyti savo laiko. Elektroninėje erdvėje rasite tikslius pomidorų sėklų aprašymus ir naudingus patarimus. Pomidorų sėklas galima sėti patiems arba nusipirkti išaugintus daigus. Pigesnis pasirinkimas yra pirkti sėklas, brangesnis pasirinkimas yra sodinti daigus.

Perkant parduotuvėje Išsirenkant sėklas galite gauti profesionalią specialistų konsultaciją.

Kaip pakuojamos sėklos ?

Sėklos gali būti pakuojamos į paprastus pokelius ir hermetiškus. Į hermetiškus pokelius pakuojamos beicuotos sėklos. Taip pakuojama dėl to, kad norima išvengti pokelių pažeidimų ir išsaugoti sėklų aukštą kokybę, gerą daigumą. Vartotojams tokios pakuotės yra patogios ir praktiškos, jas atidarius sėklos nebyra nes jos įpakuotos dar į vieną mažesnį pekelį. Paprastoje pakuotėje geras sėklų daigumas gali būti 3 metus, o hermetiškoje 5 metus.

(Perskaityta per mėnesį: 27, iš jų šiandien: 1.)