Finansai

Gimtadienį švenčiantiems Kėdainiams – sunkvežimis šventinių tortų ir „Maximos“ padėkos itin gausiam vietos tiekėjų būriui

Įsibėgėjantis lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pradėtas „Ačiū“ turas po Lietuvą pasiekė Kėdainius. Šiandien jis papildė miesto 647-ojo gimtadienio renginius. „Maxima“ už ilgametę partnerystę dėkoja Kėdainių rajone veikiantiems savo tiekėjams ir visiems pirkėjams, kuriuos vaišina 647 kilogramų prikeptais šventiniais tortais ir siūlo specialių, tik Kėdainiams skirtų akcinių – iš „K“ raidės prasidedančių prekių, kuriomis šį savaitgalį, rugsėjo 6-8 d., bus prekiaujama „Maximos“ parduotuvėje, adresu J. Basanavičiaus g. 93C.

„Tai – jau trečias „Ačiū“ turo sustojimas, tačiau Kėdainiai yra išskirtiniai, nes telkia itin gausų būrį didžiųjų Lietuvos gamintojų ir augintojų, kuriems ir norime padėkoti už ilgametį ir sėkmingą bendradarbiavimą, aprūpinant „Maximos“ pirkėjus kokybiška lietuviška produkcija. „Ačiū“ sakau ir mūsų pirkėjams bei darbuotojams Kėdainiuose. Tik visi dirbdami išvien ir puoselėdami tarpusavio pasitikėjimą galime kurti ir augti. Šiandien norime būti Kėdainių miesto gimtadienio dalimi ir švęsti kartu, todėl atvykome su dovanomis ir staigmenomis“, – sakė prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

 „Ačiū“ turo renginiai prasidėjo Kėdainių rotušėje, kur įteiktos padėkos Kėdainių krašto gamintojams ir ūkininkams, o vidurdienį prie „Maxima XX“ parduotuvės (J. Basanavičiaus g. 93C) iškilmingai paskelbta specialiai tik Kėdainiams skirtos akcijos pradžia. Čia kėdainiečiai vaišinosi šventiniais tortais, kurių „Maximos“ konditerijos meistrai miesto gimtadienio proga iškepė net 647 kilogramus – lygiai tiek, kiek metų šiandien švenčia ir Kėdainių miestas.

Padėkos Kėdainių krašto gamintojams ir ūkininkams

„Maximos“ vadovė K. Meidė kartu su Kėdainių rajono savivaldybės meru Valentinu Tamuliu sukvietė krašto gamintojus ir augintojus, kuriems dėkojo už puoselėjamą savo krašto lietuvišką produkciją, kurią noriai perka ir vertina didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ klientai.

Simbolinės „Maximos“ padėkos buvo įteiktos bendrovių „Vikonda“, „Vikeda“ „Kėdainių duona“, „Kėdainių konservų fabrikas“, „Krekenavos agrofirma“, „Agrošiltnamiai“ ir „Daumantai LT“ atstovams, taip pat – ūkininkams Vidmantui Girdzijauskui, Vidmantui Kvedarui ir Virgilijui Kuprevičiui.

Kėdainių rotušėje vykusiame renginyje diskutuota apie Lietuvoje užaugintos ir pagamintos produkcijos svarbą bei galimybes dar labiau plėsti jų realizavimą „Maximos“ prekybos tinkle, kur jau dabar apie 80 proc. šviežio maisto asortimento yra Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkcija.

„Kėdainių rajono laukų ir perdirbimo pajėgumų dosnumas – seniai niekam Lietuvoje ne naujiena. Gaminame daug ir skaniai, o Kėdainių vardas daugeliui siejasi su kokybiška žemės ūkio produkcija. Didžiuojamės savo ūkininkais bei perdirbėjais ir džiaugiamės visomis jų sėkmėmis, juk kuo geriau seksis mūsų ūkiams, tuo geriau gyvens krašto žmonės ir visas rajonas. Esu tikras, kad kokybės kartelę ir produkcijos populiarumą ir toliau išlaikysime aukštai, o Lietuvos gyventojai ne tik noriai pirks mūsų –Kėdainių krašto – gamintojų produkciją, bet ir atvyks į Kėdainius skanauti mūsų gėrybių“, – pažymėjo Kėdainių rajono savivaldybės meras V. Tamulis.

Kėdainių gamintojai – pirkėjų vertinami

Kėdainių gamintojų ir ūkininkų produkcija yra populiari „Maximos“ parduotuvėse visoje Lietuvoje. Prekybos tinklo vadovė K. Meidė atkreipė dėmesį, kad Kėdainių krašto ūkininkai yra vieni pagrindinių tiekėjų, kurių užaugintos daržovės puošia „Maximos“ parduotuvių lentynas.

Daugiau nei pusė visų „Maximos“ parduodamų morkų atkeliauja iš ūkininko V. Kurprevičiaus daržų. V. Girdzijauskas yra vienas didžiausių kopūstų tiekėjų, o ūkininko V. Kvedaro tiekiami rauginti kopūstai „Maximos“ tinkle yra patys paklausiausi.

Prekybos tinklo „Maxima“ pardavimų duomenys atskleidžia, kad Kėdainių rajono gyventojai yra patriotiški ir pirmenybę teikia savo gimtojo Kėdainių krašto produkcijai. Pavyzdžiui, Kėdainiuose perkamiausių ledų TOP 10-uke net 4 pozicijos priklauso „Vikedos“ gaminamiems „Dadu“ ledams. Jie vertinami ir visos Lietuvos mastu – užima 2 pozicijas nacionaliniame ledų TOP 10-uke.

Kėdainiečiai yra ištikimi „Daumantų“ ir „Kėdainių konservų fabriko“ gaminamiems pomidorų padažams. Visas TOP 10-ukas pomidorų padažų, perkamų Kėdainiuose, tenka tik vietos gamintojams.

Ypač didelį prioritetą savo gaminiams kėdainiečiai skiria pirkdami majonezą. Jei bendrai visoje Lietuvoje daugiausia nuperkama „Hellmans“ majonezo, tai Kėdainiuose užtikrintai pirmauja ir populiariausias „Kėdainių konservų fabriko“ majonezas, o TOP 5-uke tvirtas pozicijas išsaugo ir „Daumantų“ majonezas.

Specialiai Kėdainiams paruošta akcija

Kėdainių miesto gimtadieniui ir „Ačiū“ turo šventei paruošti ypatingi šio savaitgalio pasiūlymai yra skirti būtent Kėdainiams – akcijai pasirinktos prekės, kurių pavadinimai prasideda raide „K“, pagal miesto pavadinimą.

Išskirtinai Kėdainiams paruoštų pasiūlymų sąraše: 18 vnt. kiaušinių už 1 eurą, du žiediniai kopūstai už 1 eurą, 250 g „Paulig Classic“ kavos už 1 eurą, 2 indeliai „Kėdainių“ naminių krienų už 1 eurą ir 28 cm skersmens keramikinės keptuvės už stebinančią 5 eurų kainą.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais galima pasinaudoti nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, rugsėjo 8-ąją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Norima, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Ačiū“ turo stotelei Kėdainiuose į parduotuvę „Maxima XX“ (J. Basanavičiaus g. 93C) jau atvežta 10 tonų kavos ir 1,8 tonos krienų, po sunkvežimį kiaušinių ir žiedinių kopūstų bei beveik 1,3 tūkst. keramikinių keptuvių.

Prasidėjęs Anykščiuose ir Visagine bei įvykus šventei Kėdainiuose, vėliau „Ačiū“ turas tęsis burtuų keliu parenkant vis naujus Lietuvos miestus ir miestelius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ nori paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

(Perskaityta per mėnesį: 51, iš jų šiandien: 1.)