Finansai,  Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos

Holdem Manager ir pokerio niuansai

Pokeryje „Holdem Manager“ ir kitos programos yra naudojamos tiek profesionalių, tiek ir pradedančių žaidėjų. Svarbiausia tai, kad jokiu būdu negalima galvoti apie garantuotas pergales vien šių programų dėka. Tai tik pagalbinė priemonė, siekiant geriau įvaldyti savo strategiją bei susikurtas taisykles. Visada reikėtų akcentuoti, kad visos programinės įrangos dažniausiai yra skirtos būtent žaidimo analizei. Jokiu būdu nereikėtų manyti, kad jūs galite laimėti vien tik su šiomis programomis. Jos jums padės tik skaičiuoti tikimybe bei analizuoti gautą informaciją iš sužaistų padalinimų. Trumpai tariant, ši programa, kaip ir kitos, yra skirtos tik žaidimo kokybei gerinti – kaip ją pagerinsite, priklausys tik nuo jūsų.

Pokerio žaidimas internete yra žaidžiamas visame pasaulyje, todėl nenuostabu, jog kasdien ir lietuvius galite išvysti žymiausiuose pokerio kambariuose. Šis žaidimas anaiptol nėra toks lengvas kaip gali pasirodyti. Čia tenka įdėti daug laiko kol strategija būna nugvildenama iki tobulumo. Net ir profesionalūs žaidėjai internete pralošia nemažas sumas. Viskas priklauso nuo patirties bei pasiruošimo, tuo labiau – gebėjimo prisitaikyti prie esamo pokerio formato. Internete pokerio žaidimas vyksta gerokai greičiau ir čia laiko limitai yra mažesni, o tai reiškia, kad jums greičiau reikia priimti visus sprendimus, kol neištiksėjo visas skiriamas laiko bankas.

Internete pokerį žaisti gali tik pilnamečiai asmenys, todėl nenustebkite, jeigu žymiausi pokerio kambariai paprašys, jog atsiųstumėte asmens dokumento kopiją tam, kad būtų įsitikinta, kad jūs toks esate. Visi pokerio kambariai draudžia nepilnamečiams žaisti iš tikrų pinigų, todėl sukčiauti registruojantis tikrai neverta – jūs niekaip negalėsite tada išgryninti savo pinigų. Pokeryje sėkmės praktiškai nėra, bet svarbiausia tai, kad internetiniuose pokerio kambariuose reikia įprasti ir prie dažnų nesėkmių – čia kur kas dažniau pasitaiko nesėkmingos kortos, kurios apverčia viską aukštyn kojomis. Žinoma, nereikėtų nustebti, jeigu ir sėkmė vis dažniau nusišypsotų esant prastesnėje formoje. Internete padalinimų būna gerokai daugiau, todėl gali atrodyti, kad vis dažniau pokerio kambariai neleidžia laimėti. Viskas priklauso juo sužaistų padalinimų – kartais atrodys, jog viskas vyksta taip kaip ir gyvuose turnyruose.

(Perskaityta per mėnesį: 53, iš jų šiandien: 1.)