Namai

Ką reikia žinoti apie elektrinį vandens siurblį?

Prieš perkant tokią svarbią vandens sistemos dalį, tikriausiai norisi žinoti apie ją kuo daugiau informacijos. Tai, kas liečia vandens siurblius, o, jeigu tiksliau, elektrinius vandens siurblius, yra ganėtinai sudėtinga. Dėl to, patiems rinktis šią prekę yra rizikinga ir kiek avantiūriška, mat suklydus su šiuo pirkiniu galima patirti nemenkų nuostolių. Jeigu norite daugiau sužinoti apie vandens siurblį– skaitykite toliau ir mes pateiksime įdomiausią bei naudingą informaciją apie elektra varomus vandens siurblius!

Jų yra įvairiausių tipų

Vandens siurbliai gali būti išcentriniai, monoblokiniai, daugiapakopiai ir dar gausybės skirtingų tipų. Visi jie gali būti ir pakankamai universalūs, tačiau dažniausiai turi vieną sritį, kurioje veikia geriausiai. Siurbliai gali būti montuojami paviršiuje arba telkinio dugne, retesniu atveju – pusiau nardinami į telkinį. Tai, kam siurblys perkamas (valyti nuotekas, pumpuoti šulinio vandenį ir t.t.), geriausiai padeda išsirinkti tinkamiausią tipą.

Jie gali būti komplektuojami su smulkintuvais

Kai kurie nuotekų siurbliai turi integruotus smulkintuvus. Smulkintuvas yra reikalingas tam, kad stambesnių gabaritų nuosėdos neužkimš tų vamzdyno bei pačios pompos. Smulkintuvas reikalingas ne visada. Jeigu nuotekų vamzdyje nėra klampaus skysčio arba labai daug šiukšlių, jo gali ir neprireikti.

Jų kaina priklauso nuo jūsų poreikių

Siurblių kainos visada yra skirtingos. Pigesnis, iki poros šimtų eurų kainuojantis agregatas patenkins kuklius poreikius bei atliks paprasčiausias užduotis. Brangesniame agregate, kainuojančiame nuo kelių šimtų iki tūkstančio eurų jau galima tikėtis ir autonominių sprendimų arba kitų technologinių niuansų, kurie pagerina jo veikimą.

Jie yra pakankamai ilgaamžiai

Elektriniai vandens siurbliai yra pakankamai ilgaamžiai. Gamintojai ir pardavėjai jiems suteikia kelių metų trukmės garantiją, o jų gedimai yra tikrai labai retas reiškinys.

(Perskaityta per mėnesį: 15, iš jų šiandien: 1.)