Pirkiniai

Ką turite žinoti, kad išsirinkti naują telefoną?

Mobilieji Telefonai išsimokėtinai

Telefonas yra būtinybė kiekvieno žmogaus gyvenime. Be jo mes jau nebegalime įsivaizduoti savo dienos, tad jeigu šis elektroninis prietaisas mums yra toks svarbus, normalu, jog norime išsirinkti sau kuo geriausią. Tačiau ką reikia žinoti, kad nesivarginti ir išsirinkti sau išmanųjį telefoną.

Labai daug dėmesio reikia skirti baterijai. Jeigu daug laiko praleidžiate žaidžiant žaidimus telefone, naršydami internete ar žiūrėdami įvairiausius vaizdo įrašus, tikriausiai pastebėjote, kaip greitai senka jūsų telefono baterija. Atsižvelkite į savo poreikius ir gerai apsvarstę, ką dažniausiai veikiate su telefonu, galėsite be vargo pasirinkti arba geresnę bateriją, arba ne tokį veiksmingą, bet taupesnį variantą.

Visiems, ypač nerangiems vartotojams labai svarbus yra telefono korpusas. Ieškokite tokio telefono, kuris bus tvirtas ir atsparus kritimams, sužeidimams, smūgiams. Jei nerandate jums patinkančio, tvirto varianto, tada būtinai pasirūpinkite ekrano stikliukais bei apsauginiais dėkliukais telefono korpusui. Jei daug laiko praleidžiate ekstremaliose situacijose, gamtoje, prie vandens, būtinai apsisaugokite ir nusipirkite vandeniui atsparų telefoną.

Ekrano pasirinkimas taip pat turi labai didelę reikšmę. Tinkamą ekrano dydį ir raišką rinkitės pagal savo poreikius, tai kaip naudosite telefoną. Jei per telefoną dažnai žiūrite filmus, nepagailėkite pinigų telefonui su didesne raiška. Paprastam telefonui užteks ir niekuo neišsiskiriančios raiškos. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip telefonas guli jūsų rankoje, ar jis nėra per didelis. Labiausiai turite akcentuoti į patogumą, o tada spalvų ryškumą ir skaidrumą.

Telefono procesorius yra labai unikalus dalykas. Šiuolaikiniuose telefonuose procesorių greitis jau nėra svarbus, nes net ir pats paprasčiausias procesorius be jokio vargo susitvarko su visomis užduotimis. Galingo procesoriaus jums reiks tik jei telefonu atlikinėsite rimtus darbus, tačiau tai dažniausiai mums padaro kompiuteris. Rinktis kuo geresnį procesorių atliekant paprasčiausius darbus tiesiog neapsimoka.

Kaip jau minėjome, svarbiausia yra ieškoti telefono pagal tai, ko iš jo reikalaujate jūs. Jeigu nusižiūrėjote keletą nuostabių telefonų, tačiau jie yra per brangus, pasvarstykite apie telefonus išsimokėtinai. Kai išsirinksite keletą svarbiausių telefono savybių ir suderinsite jas pagal savo norus, rasite telefoną, kuris jums tiks labiausiai.

Jei jums yra labai svarbus telefono saugumas, galite nusipirkti telefoną su papildomomis saugos funkcijomis, tokiomis kaip veido atpažinimo technologija. Belaidžio, sparčiojo įkrovimo funkcijos taip pat yra labai patrauklios naujovės, bet jos neturi įtakoti jūsų telefono pasirinkimo. Pastebėję papildomas telefono funkcijas, gerai pagalvokite, ar jums jos yra reikalingos, nes jeigu neketinate jomis naudotis, telefono kaina bus aukštesnė visiškai be reikalo.

Kai apžvelgėte kitus svarbiausius telefono kriterijus, galite pradėti ieškoti jums patinkančios išvaizdos. Svarbiausia yra neišsirinkti pernelyg brangaus dizaino ir sekti kitus pagrindinius telefono kriterijus, ir tada be jokio vargo išsirinksite naująjį telefoną.

(Perskaityta per mėnesį: 13, iš jų šiandien: 1.)