Siuntos iš Lenkijos
Paslaugos

Kada verta siųstis siuntas iš Lenkijos

Siuntos iš LenkijosNors gyvename 21 amžiuje, tačiau ne viską galima taip lengvai gauti, kaip norėtume. Taip, kalbame apie prekes, kurių nerasime paprastoje parduotuvėje ir dėl to mums teks važiuoti per visą miestą į specializuotą parduotuvę. O ką jau kalbėti, kai ta parduotuvė yra išvis kitame miesto gale. Tačiau jei prekė yra Lietuvoje, ją nesunkiai galima gauti paštu per kelias darbo dienas. Tačiau net ir Lietuvoje dažnas neranda, to ko reikia. Todėl žvalgomasi į užsienį. Neretai daiktus žmonės siunčiasi iš Kinijos, Jungtinių valstijų ar Europos šalių. Vien todėl, kad to, ko norime, Lietuvoje rasti neįmanoma. Arba – Lietuvoje per brangu. Paimkime kad ir maistą. Tiek daug lietuvių važiuoja apsipirkti į Lenkiją. Žiniasklaida vis kalba ir kalba apie tai, kaip net yra organizuojamos apsipirkimo kelionės į Lenkiją. Tačiau Lenkija gali pasiūlyti ne tik maisto, bet ir kitų prekių, gerokai pigesnių nei Lietuvoje.

                  Žinome, jog Lietuvoje kone viskas yra pigiau nei Lietuvoje. Todėl kartais verta pasidairyti po lenkiškas interneto svetaines ir galbūt rasite, tai apie ką galvojate. Visos siuntos iš Lenkijos į Lietuvą atkeliauja gana greitai (tik visų pirma pasidomėkite, ar parduotuvė siunčia prekes į užsienį). O svarbiausia – ir pigiai. Jei pirkinys nėra skubus, galite netgi sekti zloto kursą ir pirkti prekę tuomet, kai zloto kursas bus nukritęs. Perkant didesnį pirkinį žmonės taip nemažai sutaupo.

                  Jei manote, kad reikiamų prekių galite gauti tik iš ebay ir turite laukti mėnesį ar net ir daugiau, kol jūsų siuntinys atkeliaus iš kitos pasaulio pusės, pagalvokite dar ką. Galbūt tai, ko ieškote yra ir kaimyninėje Lenkijoje. Siuntos iš Lenkijos atkeliauja daug greičiau nei iš Kinijos ar iš už Atlanto. O Lenkijoje prekių tikrai gausu. Tiesa, kai kurios jų kokybe nepasižymi, tad jei perkate kažką brangaus ir pagaminto Lenkijoje, prieš tai pasidomėkite, ar pinigai verti tos prekės. Beje, atlikite namų darbus ir naudokitės tik patikimų parduotuvių paslaugomis. Kaip žinoti, jog parduotuvė patikima? O gi tiesiog atlikite paiešką interneto paieškos svetainėse ir žiūrėkite, kaip apie parduotuvę ir jos aptarnavimą joje atsiliepia kiti klientai. Jei viskas gerai, tuomet galite užsisakyti prekę ir laukti, kol ji bus atsiųsta į Lietuvą.

(Perskaityta per mėnesį: 99, iš jų šiandien: 1.)