Namai

Kaip atgaivinti minkštų baldų spalvą?

                  Jums patiko jūsų baldai, kai pirmą kartą perkėlėte juos į savo namus, ir jūs vis dar prisimenate, kaip praleidote valandas rinkdamiesi idealias spalvas, kurios tiktų į jūsų dizaino schemą. Jūsų kušetės ir kėdės buvo investicija, tačiau buvo verta pinigų, kuriuos išleidote mėgaudamiesi vaikščiojimu į kambarį, kuris jaučiasi kaip prabanga. Deja, laikas atėmė jūsų kadaise pamėgtus baldus ir nebeatpažįstate savo sofos spalvos.

                Nors baldai ilgainiui praranda savo spalvas, tačiau jų pakeisti naujais ar išmesti tikrai neverta. Vietoj to, pasinaudokite šiais patarimais, kad atgaivintumėte savo baldus, pašalindami nešvarumus ir  kad jūsų svetainė ar kitas kambarys vėl atrodytų gražiai. Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį galite padaryti norėdami atnaujinti savo baldus, yra patikrinti užuolaidas, ar nėra visų tų smulkmenų, kurios laikui bėgant kaupiasi. Pavyzdžiui, palaidus daiktus, vaikų žaislus ir kitų rūšių šiukšles galima greitai pasiimti, kad galėtumėte pradėti giliau valyti. Ištraukę visus smulkius daiktus, griebkitės vakuumo ir išsiurbkite smulkesnius nešvarumus ir trupinius. Nepamirškite naudoti apmušalų priedo, jei toks yra jūsų vakuume, ir patekti į bet kokius plyšius, į kuriuos linkę kristi nešvarumai. Tinkamai pašalinkite gyvūno plaukus. Kai kuriems žmonėms nėra nieko malonesnio, nei sėdėti ant sofos, kol tavo mėgstamiausia katė ar šuo prisiglaudžia prie tavo kelių.

                Nors jums gali patikti šios ypatingos akimirkos, jūs žinote, kad vėliau išvalyti augintinio plaukus bus didelis skausmas. Laimei, tarp profesionalių baldų valymo būdų yra paprastas būdas išvalyti gyvūnų plaukus. Pūkų volelio naudojimas yra vienas iš būdų pašalinti naminių gyvūnų plaukus iš apmušalų. Arba galite užsimauti gumines pirštines ir sudrėkinti. Tada ranka perbraukite ant sofos esančio audinio. Kai plaukai juda nuo baldų ir ant pirštinių, prieš tęsdami šluostymą, tiesiog nuplaukite plaukus, kol visi plaukai išnyks. Plačiau patarimų galite rasti, puslapiuose, kurie teikia baldu atnaujinimo paslaugas.

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)