Namai

Kaip Jūsų šventę gali išgelbėti serviravimo padėklai

Dabar labai populiaru švęsti įvairias šventes. Tai gali būti ne tik privalomi minėti gimtadieniai, bet dažnai nepamirštamos kupinos tam skirtų atributų, papuošimų, dekoro elementų, daug skanaus maisto ir netikėtų siurprizų, lieka Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, krikštynos, vestuvių sukaktys, darbo kolegų susitikimai ar tiesiog reguliarūs susibėgimais su draugais bei giminėmis.

Taip man jau kartą nutiko, kad teko organizuoti beveik trisdešimties svečių savo gimtadienį. Norėjosi, kad viskas būtų suderinta ir vyrautų šventinė nuotaika, todėl buvo pasirinkta sidabro ir geltona spalvos, kurios puikiai viena su kita derėjo. Užsakiau geltonas medžiagines servetėles, sidabro spalvos didžiulę staltiesę, indai buvo klasikiniai balti, kuriuos pavyko išsinuomoti, metalinių atspalvių maisto dubenių taip pat turėjau nemažai. Atrodo, apie viską buvo apgalvota iki to momento, kai pateikiant užkandžių užsakymą maistą gaminančiai įmonei sulaukiau klausimo: „Ar bus reikalingi serviravimo padėklai?“. Tuo momentu supratau, kad iki šventės liko vos dvi savaitės, o būtent apie minėtus padėklus ir nespėjau pagalvoti. Juk juose gražiausiai šventės metu atrodo tiek užkandukai, tiek maži sumuštinukai, tiek ir desertai, saldumynai ir netgi taurės, jei jos serviruojamos vienoje vietoje.

Taigi serviravimo padėklai tikrai gali išgelbėti Jūsų šventę, jeigu trūksta idėjų, kaip rafinuotai bei kartu neįpareigojančiai pateikti tam tikrus patiekalus ar dekoro elementus. Taip, šiuose padėkluose galima sukurti ir įspūdingas dekoracijų kompozicijas pagal to meto laiką arba šventės temą ar vyraujančią spalvinę gamą. Serviravimo padėklai gali būti įvairių formų ir dydžių. O kas svarbiausia, kad juos užsisakyti galite labai patogiai internetinėje parduotuvėje. Pristatymas truks keletą dienų, tad šventės „gelbėtojai“ atvyks pačiu laiku prieš ypatingos dienos startą.

Serviravimo padėklų kaina taip pat „nesikandžioja“ ir juos galima įsigyti už kiek daugiau nei dešimt eurų. Jeigu šventė nedidelė, tai galite pirkti vos vieną ar du, o jei nusimato balius didesnis, tai galite pirkti visą jų komplektą. Tokie daiktai tikrai tarnaus ilgai ir išliks kaip palikimas Jūsų vaikams bei anūkams. Serviravimo padėklai neužima daug erdvės, todėl tikrai ras vietą namų spintoje, indaujoje ar virtuvės spintelėje.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)