Mada,  Pirkiniai

Kaip pasidaryti skoningą makiažą ir sukurti tobulą žavesį?

Kosmetika yra puiki galimybė pasirūpinti savo kūnų ir patobulinti savo išvaizdą. Paslėpdami savo trūkumus ir labiau pabrėždami savo stipriuosius, gražiuosius veido bruožus atrodome nepriekaištingai. Tačiau sukurti būtent tokį įvaizdį ne visada pavyksta. Kartais moterys persistengia su makiažu ir atrodo negražiai ir nenatūraliai. Ką reikia žinoti, kad išvengti šių nesklandumų ir pasidaryti skoningą makiažą?

Kosmetika internetu

Profesionali kosmetika. Nuotrauka paimta iš https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/

Siekiant atrodyti kuo gražiau ir natūraliau, pasistenkite nenaudoti per daug kreminės pudros. Geriau išsirinkite tinkamą atspalvį ir naudokite ją tam, kad suvienodinti odos spalvą. Jei nežinote, kokią kosmetiką, kokią pudrą išsirinkti, rinkitės profesionalią, visažistų naudojamą kosmetiką. Taip pat nieku gyvu nenaudokite pudros kad paslėpti kažkokius nelygumus ar spuogus. Tam yra skirtos paraudimų ir dėmelių maskavimo priemonės. Jeigu persistengsite su pudra, jūsų veidas atrodys per tamsus ir nenatūralus. Tokiu atveju jūsų veido trūkumai ne bus užslėpti, o kaip tik stipriai išryškės.

Viena pagrindinių klaidų, kurią daro nemažai moterų, tai per ploni, per daugi išpešioti antakiai, kurie gali pakeisti jūsų veido bruožus. Geriausias būdas pasirūpinti antakiais tai tiesiog kreiptis į specialistą, kuris sutvarkytų antakius ir paaiškintų kaip juos prižiūrėti. Jei persistengsite su antakių ryškinimu, jie atrodys lyg nupiešti ir labai rėš akį, todėl pasistenkite nepersistengti, kad nevaikščioti su nenatūraliais antakiais.

Jūsų idealus makiažas visada turi prasidėti su odos drėkikliu arba kremu. Jeigu jūsų oda riebi, būtinai ją sudrėkinkite prieš naudojant kitas odą sausinančias ir blizgesį šalinančias priemones. Ant sudrėkintos odos pradėkite tepti pudros sluoksnį. Jos spalva privalo atitikti jūsų odos atspalvį ir taip būti kuo natūralesnė. Jei nežinote, kokias kosmetines priemones įsigyti, MAC kosmetikoje yra begalė tekstūrų, spalvų, visokiausių norimų atspalvių, todėl tikrai rasite tai, ko jums reikia. Jei siekiate makiažo ilgaamžiškumo, pasirinkite kompaktinę arba birią pudrą. Tada galite pamodeliuoti veidą bronzantu ir paryškinti akių vokus bei skruostus. Akių vokus rekomenduojame patepti žemės atspalvio šešėliu, perbraukti blakstienas tušu bei retušuoti jų išorinius kampus. Kalbant apie lūpų dažus, pasirinkimas yra labai didelis: matiniai lūpdažiai yra populiariausia kosmetikos priemonė, o su jais patepus lūpas jos tampa labai išraiškingos, tačiau jei norite pasibandyti, tai praktiškai galite rinktis bet kokius norimus dažus, nors ir pačius šviesiausius. Nors jums galbūt atrodo, kad tai yra labai svarbi makiažo dalis, tačiau svarbiausia yra oda. Jeigu ji atrodys prastai, tai nei akys nei lūpos nesižiūrės. Baigiant makiažą patepkite veido sritį ir kaklą pudra kad suvienodinti jų odos spalvas.

Pagrindinės ir svarbiausios priemonės, kurios dažniausiai turi būti kosmetikos rinkinyje tai kreminė pudra, lūpų blizgis, nelygumų, paraudimų maskuoklis bei blakstienų tušas.

(Perskaityta per mėnesį: 30, iš jų šiandien: 1.)