Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip planuoti savo būsimas vestuves, kad viskas vyktų tobulai

Ant jūsų rankos suspindo sužadėtuvių žiedas, kurio laukėte ne vienerius metus? Šią akimirką jūs esate lyg devintame danguje ir net nenumanote, nuo ko reikėtų pradėti ir ką reikėtų daryti, kad jūsų būsimos vestuvės taptų tobulos ir būtent tokios, apie kokias svajojote visą savo gyvenimą? Nusiraminkite, su tokia situacija susiduria bene kiekviena būsima nuotaka. Pirmiausia jūs turėtumėte nusiraminti ir susikoncentruoti. Kai tai padarysite, pagalvokite, kiek turite laiko iki savo būsimų vestuvių. Jei iki jų bus likęs pusmetis arba dar geriau – vieneri metai, jūs turite pakankamai laiko, kad visus būtiniausius darbus galėtumėte įgyvendinti tinkamai ir profesionaliai. Todėl pradėkite nuo būsimų vestuvių plano sudarymo.

Į vestuvių planą turėtų būti įtrauktos visos detalės, nuo kurių priklausys jūsų būsimos vestuvės. Tai reiškia, kad turite apgalvoti tiek konkrečių sričių specialistų pasirinkimą, tiek ir numatyti šventės vietą ir užsisakyti vestuvinę suknelę. Tiesą sakant, darbų bus begalė, todėl plano sudarymui visuomet reikėtų skirti kaip įmanoma daugiau laiko ir pastangų. Be abejo, planą kurkite kartu su savo sužadėtiniu. Tuomet išvengsite bet kokių galimų nesusipratimų, o ir pats planas taps kur kas paprastesnis bei efektyvesnis, nes vienas kitam neleisti pro savo akis praleisti net ir pačių smulkiausių detalių.

Prekės banketamsŽinoma, kiekviena nuotaka pirmiausia bando išspręsti savo vestuvinės suknelės pasirinkimo klausimą. Tai daugeliui yra pati svarbiausia užduotis. Ir tikrai nesudėtinga suprasti, kodėl. Vestuvinė suknelė yra pagrindinis vestuvių šventės atributas, todėl visiškai natūralu, kad ir jūs galite būti pametusios galvą dėl savo vestuvinės suknelės. Apgalvokite, kuris pasirinkimas jums būtų tinkamiausias – pirkti jau pasiūtą suknelę ar užsisakyti individualios vestuvinės suknelės pasiuvimą. Kai nuspręsite, su vestuvinių suknelių specialistais aptarkite visas tolimesnes ir svarbiausias detales, t.y. jūsų šventės vietą, tematiką, metų laiką ir kt. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo lengviau bus sulaukti paties geriausio ir profesionaliausio rezultato.

Taip pat labai svarbu, kad savo vestuvėms pasamdytumėte tikrų tikriausius atitinkamų sričių profesionalus. Pavyzdžiui, jūsų vestuvių šventės programa ir svečių užėmimu turėtų rūpintis ne kas kitas, o profesionalus ir patyręs vestuvių vedėjas. Tuo tarpu muzikinės atmosferos sukūrimas privalo būti patikėtas muzikinės srities specialistams, pvz., muzikantams, dainininkams arba didžėjams. Be abejo, kiekvienas iš tokių sprendimų didina bendrą vestuvinį biudžetą, tačiau juk vestuvės įprastai vyksta tik kartą gyvenime, todėl nėra jokios priežasties taupyti aukojant kokybę.

stiklinis stovas tortuiKaip bebūtų, kiekvienose vestuvėse reikia užtikrinti, kad būtų pakankamai maisto ir gėrimų. Be to, labai svarbu, kad visa tai būtų pačios aukščiausios kokybės ir galėtų atitikti skirtingą skonį turinčių svečių lūkesčius. Tam jums bus reikalingos prekės banketams, profesionalūs virtuvės šefai, padavėjai ir kitas su tuo susijęs personalas. Kuo daugiau dėmesio skirsite šių užduočių įgyvendinimui, tuo labiau patenkintus savo vestuvėse dalyvausiančius svečius galėsite išvysti.

Galiausiai turite atminti, kad negalite tikėtis tobulų ir nepamirštamų vestuvių, jei nebūsite geros nuotaikos. Tiek visas vestuvių organizavimo procesas, tiek ir pačios vestuvės jums turėtų kelti tik pačias geriausias emocijas. Tuo tarpu, jei jausitės labai įsitempę ir būsite pervargę, vargu ar galėsite džiaugtis savo gražiausia gyvenimo diena. Todėl darykite viską, ko reikia, kad viso organizacinio proceso metu rastumėte laiko poilsiui ir galėtumėte kiekvieną svarbią užduotį atlikti su didele ir plačia šypsena savo veide. Tuomet jums nekils jokių neigiamų emocijų ir su dideliu džiaugsmu lauksite savo vestuvių dienos.

(Perskaityta per mėnesį: 51, iš jų šiandien: 1.)