Sveikata

Kas yra kūno svorio treniruotė?

Daugelis mūsų pavydžiai žiūri į žurnalų viršelius, kuriuos puošia nuostabūs ištreniruoti kūnai. Tačiau tik pasižiūrėję į juos toliau kemšame spurgas, kadangi maistas laimi prieš bet kokias kitas pastangas. Visgi, jeigu turite nors kiek noro ir esate pasiruošęs įdėti nors kiek pastangų – galite priartėti link nuostabaus kūno, kuris leis Jums žavėti ne tik aplinkinius, tačiau ir save patį. Daugeliui žmonių sporto salė tampa antraisiais namais, kur norisi praleisti kuo daugiau laiko ir tuo pačiu įrodyti sau, kad visada galima pasiekti daugiau.

Sporto salė suburia labai skirtingus asmenis, kurių tikslas yra kitoks, juolab, jie sportuoja skirtingais metodais ir siekia skirtingų kūnų. Kūno svorio treniruotė štanginėse yra bene pati populiariausia, kadangi tai viena, kurioje vyrai nori pagrąžinti savo kūno formas.

Kūno svorio treniruotė yra bene pats greičiausias ir paprasčiausias būdas norintiems užsiauginti raumenis. Pamirškite grupinius užsiėmimus bei treniruoklius, kurie dažniausiai skirti svorio metimui bei kūno stiprinimui. Tie, kurie nori efektyvaus rezultato, turėtų kilnoti svorius, kadangi jais galima greitai ir paprastai užsiauginti nemažus raumenukus. Raumenys augs greičiau tokiu atveju, jeigu reguliariai sportuosite su vis didesniais svoriais. Žinoma, labai svarbu atrasti tobulą balansą, kad dėl sporto nesukeltumėte sau daugiau problemų. Pirmieji kartai visada turi būti su treneriu ir labai naudinga, kad Jūsų darbą nuolatos prižiūrėtų kitas asmuo. Juk daugelis pervertina savo jėgas ir pasiima tokius svorius, kuriuos vėliau padėti į vietą gali būti net per sunku. Taigi, čia svarbiausia saikas bei kantrumas, kadangi nuolatos dirbant tikrai pavyks atrasti tobulą balansą. Tiesa, kūno svorio treniruotė dažniausiai atliekama be svorių arba jie naudojami labai minimaliai. Kai svoriai padeda tobulinti konkrečią raumenų grupę, tai sportas su savo svoriu vienu metu leidžia gerinti viso kūno padėtį ir stiprinti kiekvieną raumenuką. Tuo pačiu sąnariai kur kas mažiau apkraunami, tad mažesnė tikimybė, kad žmogus gali sutrikdyti jų veiklą.

Sporto salė gali tapti antraisiais Jūsų namais. Svarbiausia yra nepersistengti.

 

(Perskaityta per mėnesį: 59, iš jų šiandien: 1.)