Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Liaudies medicinoje aprašyti refliukso gydymo būdai

refliukso gydymas

refliukso gydymasRefliuksas – dažnas susirgimas, nuo kurio kenčia ne tik suaugę, bet ir vaikai. Ši liga buvo žinoma jau senovėje, todėl refliukso gydymas užima liaudies medicinoje gana solidžią dalį.

Mityba

Svarbiausias tiek tradicis, tiek refliukso gydymas naturaliais budais yra vadinamoji refliuksas dieta. Tai subalansuota mityba, iš, kurios raciono išbraukiamas šaltas, rūkytas, keptas, aštrus ir sūrus maistas.

Reikia iš viso atsisakyti žalingų įpročių, o saldumynus (šokolado ir kavos privalu atsisakyti) arba vaisius valgyti prieš maistą. Taip pat riboti skysčių vartojimą valgio metu arba iškart po valgio.

Būtina nepamiršti, kad refliukso gydymas liaudies medicina yra it tokių taisyklių laikymasis, kaip sunkiai nekelti po valgio, negulėti horizontalioje padėtyje pavalgius. Taip pat vienu metu nesuvalgyti daugiau nei iki trijų šimtų gramų maisto.

Vaistažolės

Manoma, kad kasdien reiktų suvalgyti po kelis graikinius riešutus ir liga pati išeis daugiau neprašyta. Kam reikia aktyvesnių veiksmų ir racionalesnių sprendimų kviečiami išmėginti vaistažolių nuovirus.

Patys populiariausi pipirmėčių ir linų sėmenų antpilai. Taip pat jonažolių, kraujažolių ir pelkinių pūkelių nuoviras. Juos reiktų sumaišyti po vieną šaukštą ir užpilti vienu litru vandens. Palaikyti kol atauš, nukošti ir gerti bent po du kartus per savaitę.

Norėdami sumažinti nemalonius pojūčius bent kelis kartus į savaitę gerkite morkų sultis.

Medikamentai

Daugelis galvoja, kad refliukso gydymas yra toks pats, koks padidėjusio rūgštingumo. Deja, tai ne visai tiesa. Dažnai refliuksas vaikams yra sudėtingesnis, o refliukso sukeltas kosulys baigiasi atpylimu, šleikštuliu. Padidėjus rūgštingumui tokie simptomai neišryškėja, todėl manoma, kad refliukso gydymas yra sudėtingesnis, nei rūgštingumo sureguliavimas.

Tad refliukso gydymas druska  ne visuomet yra tinkamiausias. Pastebėta, kad itin efektyvus refliukso gydymas jūros dumbliais. Todėl refliukso gydymas homeopatiniais vaistais paremtas jūros dumblių nešama nauda. Jeigu refliukso gydymas naturaliomis priemonemis nepadeda, greičiausiai, jis tapo patologinis ir be medikamentų neišsiversime. Gydyti jį būtina ne tik dėl bendros savijautos ir nemalonių pojūčių, bet ir todėl, kad šis susirgimas gali komplikuotis į sudėtingiau išgydomas ligas.

(Perskaityta per mėnesį: 273, iš jų šiandien: 1.)