Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip glicerinas gali pagelbėti mūsų odai?

Glicerinas

Natūralus elementas glicerinas, yra tirštas, bespalvis ir bekvapis skystis. Jis tirpus vandenyje, saldus ir netoksiškas. Iš jo gaminami produktai gali būti tiek įvairūs muilai, tiek ir prieš senėjimą kovojantys geliai. Šį kartą pakalbėsime apie glicerino naudojimą jūsų odai.

Visų pirma, glicerinas gali būti naudojamas kaip valiklis ir kaip toneris. Įprastai jį pasitelkia norint tinkamai sudrėkinti odą – tai nuostabi priemonė. Jei glicerino yra rankoms skirtame prausiklyje, rankos tampa švelnios ir lygios. Jo nauda atstatant tinkamą drėgmės lygį odoje yra akivaizdi. Labai svarbų vaidmenį ši medžiaga vaidina ir ląstelių vystymuisi.

Žmonės, turintys riebią odą, kurioje pastebimas padidėjęs spuoguotumas ir aknės problema, naudodami gliceriną gali nesunkiai išspręsti minėtas odos problemas. Be to, šios medžiagos prigimtis leidžia ją naudoti ir vaikams, kurių oda yra labai jautri. Kadangi, kaip jau minėjome, jis yra nekenksmingas, visiškai nenuostabu, kad yra tiek daug skirtingų jo panaudojimo galimybių.

Pavyzdžiui, jei dažnai kenčiate dėl suskeldėjusių kulnų, ant jų tepant gliceriną, teigiamą rezultatą pajusite pernakt. Kai tiek daug akivaizdžių teigiamų savybių, nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte tarp savo grožio puoselėjimo priemonių turėti buteliuko natūralaus glicerino. Glicerinas taip pat padeda apsaugoti odą nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių, pašalina odos dėmeles ir pašviesina odą.

Kai šiandien aplink mus yra tiek daug neigiamų veiksnių, veikiančių mūsų odą, natūralu, kad turime pasitelkti labai efektyvias ir natūralias kosmetikos priemones, padedančias apsaugoti mūsų odą, suteikti jai daugiau naudingų vitaminų ir mineralų. Tai labai svarbu, jei norime užkirsti kelią ateityje galimai kilsiančioms odos problemoms.

Gliceriną galite įsigyti tiek specializuotose fizinėse kosmetikos parduotuvėse, tiek ir internete. Tereikia pasinaudoti internetine paieškos sistema ir labai greitai rasite jus dominančias parduotuves. Be abejo, internetu apsipirkti pastaruoju metu yra kur kas paprasčiau ir lengviau, todėl jei norite į savo grožio priežiūros rutiną įtraukti ir šią naudingą grožio puoselėjimui puikiai tinkančią priemonę, pats metas ją įsigyti. Labai greitai pajusite teigiamus glicerino rezultatus, kurie visiškai pakeis jūsų išvaizdą.

(Perskaityta per mėnesį: 291, iš jų šiandien: 1.)