Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Perkraustymo paslaugos teikėjai įvardijo sunkiausiai perkraustomus daiktus

perkraustymo paslaugos

Kasdien šimtai žmonių kraustosi į naujus namus, verslai perkelia savo biurus, todėl įmonės teikiančios pervežimo paslaugas susiduria su įvairiausio sunkumo užduotimis. Dažniausiai perkraustymo paslaugos užsakomos kai reikia perkraustyti baldus ir buities daiktus iš vienų namų į kitus, tačiau pasitaiko atvejų, kuomet prašoma pervežti nestandartinius krovinius – didelių gabaritų, itin sunkius ar dužius daiktus. Perkraustymo įmonės įvardijo kelis sunkiausiai perkraustomus daiktus, kuriuos pakankamai dažnai tenka gabenti iš taško A į tašką B.

Vieni įdomesnių krovinių būna antikvariniai daiktai iš kolekcionierius kolekcijos. Galbūt senovinis krėslas nėra itin trapus ar sunkus daiktas, tačiau gali būti labai vertingas pinigine prasme. Pervežant antikvarinius daiktus kraustymo paslaugos teikėjas rizikuoja, nes bet koks įbrėžimas (o dar blogiau jei daiktas pasimestų ar būtų pavogtas) kainuos greičiausiai daugiau, nei įmonė uždirba per per intensyvaus darbo savaitę. Pervežant tokio tipo daiktus, jie supakuojami ypatingai kruopščiai, naudojamos papildomos priemonės jų saugumui užtikrinti.

Pianino pervežimas – kitas dažnas užsakymas, kurį tenka vykdyti perkraustymo paslaugas teikiančiai įmonei. Pergabenti pianiną, dėl jo gabaritų ir svorio yra sunku, todėl žmonės nesiryžta to daryti patys ir samdo profesionalius daiktų pervežėjus. Pianinas, priklausomai nuo modelio, gali sverti iki 400 kilogramų, todėl įprastai jam pervežti reikia mažiausiai keturių vyrų darbo jėgos. Visgi, samdant profesionalus galima išsisukti ir su dviem darbuotojais, kurie turi specialią įrangą, pavyzdžiui ratukus.

Kitas itin sunkiai pervežamas daiktas yra metalinis seifas. Seifo pergabenimas yra sudėtingas dėl jo didelio svorio ir mažų gabaritų. Seifai dar sunkesni nei pianinai, patys sunkiausi iš jų gali sverti net 600 kilogramų. Visgi seifą sudėtinga pervežti netik dėl didelio jo svorio, tačiau ir dėl to, jog ypač nepatogu šešiems vyrams nešti šaldytuvo dydžio krovinį, kuris neturi jokių rankenų ar patogių kampų už kurių būtų galima paimti. Profesionalai gabenant seifus naudoja specialius lynus, kurie suteikia galimybę lengviau pakelti krovinį.

Įmonės darbuotojams tenka paplušėti, kai gaunamas užsakymas pervežti didelių gabaritų stalą, spintą, ar kitą didelį namuose naudojamą daiktą. Sunkus ąžuolinis stalas gali būti iki 5 metrų ilgio, todėl patys žmonės niekaip nesugebėtų jo panešti, o tuo labiau sutalpinti į savo transportą. Tokiu atveju samdoma pervežimo paslaugas teikianti įmonė, kuri turi tam pritaikytą transportą ir kelti sunkius daiktus apmokytus darbuotojus.

Be šių išvardintų daiktų, gali pasitaikyti įvairiausios paskirties kitų mažiau žinomų objektų, kurie galbūt net didesni už pianiną, o jų svoris didesnis nei seifo.

(Perskaityta per mėnesį: 64, iš jų šiandien: 1.)