Namai

Kaip išsirinkti tinkamas užuolaidas?

„Visur gerai, bet namie geriausia.“ Šį posakį žino kiekvienas. Daugelis, ko gero, jam pritartų. Namai yra ta vieta, kur visada galite pamiršti visus rūpesčius, atsipalaiduoti, pailsėti. Todėl labai svarbu, kad namai būtų tinkamai prižiūrimi, tvarkingi bei jaukūs. Jei grįžtumėte namo pavargę po darbo ir rastumėte juos netvarkingus, jums tikrai nebūtų malonu juose praleisti vakarą ir pailsėti, tačiau jei kaskart grįžus randate nepriekaištingai sutvarkytus namus, būti juose savaime tampa daug maloniau bei jaukiau. O tam, kad namai būtų tvarkingi, visai nebūtina jų nuolatos tvarkyti. Viskas ką reikia daryti, tai neleisti jiems susijaukti. Tiesiog reikia kreipti dėmesį į smulkmenas, tai yra jei, pavyzdžiui, pamatote ant grindų nukritusią šiukšlę ar dar kokį daiktą ne savo vietoje, nieko nelaukite ir tai sutvarkykite, tai užtruks vos akimirką, tačiau namai visuomet bus tvarkingi bei juose gyventi bus jauku.

zaliuzes

Interjero detalės – užuolaidos namams

Ne ką mažiau įtakos namų jaukumui turi ir interjeras. Labai svarbu, kad kiekviena namų detalė būtų suderinta, derėtų prie kitų kambario elementų. Viena iš labiausiai dėmesį atkreipiančių detalių yra užuolaidos. Dažniausiai namų šeimininkams būna labai sunku išsirinkti stilingas bei derančias užuolaidas, tačiau tai, tiesą sakant, yra visai nesudėtinga. Perkant užuolaidas tiesiog reikia atkreipti dėmesį į kitus kambario interjero elementus. Svarbiausia, kad uzuolaidos per daug neišsiskirtų. Jos neturėtų atkreipti per daug dėmesio, tad geriausia butų rinktis paprastas užuolaidas. Žinoma, jei visas namo interjeras yra labai puošnus, tuomet ir užuolaidos turėtų būti kuo įmantresnės, tačiau jei nemėgstate išsiskirti ir gyvenate paprastame, moderniu stiliumi įrengtame name ar bute, tada geriausia ir pirkti paprastas, tačiau puikiai derančias užuolaidas. Taip pat nereikėtų pamiršti ir užuolaidų funkcijos. Jos neturėtų būti labai plonos ir peršviečiamos, nes tokiu atveju, vakare uždegus šviesas, kas vyksta kambaryje galės matyti kiekvienas praeivis.

uzuolaidos-internetu

Taigi, užuolaidos yra labai svarbi kambario interjero detalė. Svarbu pasirinkti tokias užuolaidas, kurios ne tik atrodytų stilingai tačiau ir gerai atliktų savo pagrindinę funkciją.

 

(Perskaityta per mėnesį: 495, iš jų šiandien: 1.)