Namai

Kaip surasti patikimą namų tvarkytoją?

Pripažinkime, po ilgos darbo dienos ir rūpinimosi vaikais, virtuvės valymas ar tualeto šveitimas yra tikrai ne tas dalykas, kurį norite padaryti. Tai kodėl gi neleisti, kad kas nors tai padarytų už jus? Vadovaukitės šiais ekspertų patarimais, kad surastumėte namų tvarkytoją, be kurio nenorėtumėte gyventi.

Žinokite, ko ieškoti

Pirmą kartą ieškodami namų tvarkytojos, ieškokite žmogaus, kuris turi patirties ir atrodo atviras nurodymams. Kadangi namų tvarkytoja bus jūsų namuose, svarbu pasirinkti tikrai patikimą žmogų. Norėdami matyti daugiau pasiūlymų spauskite ant nuorodos.

Taip pat užtikrinkite, kad valytojos darbo grafikas atitiktų jums tinkamą laiką. Tikriausiai nenorite, kad jie ateitų per šeimos vakarienę arba kokią nors jums svarbią šventę.

Gaukite rekomendacijų ir patikrinkite apžvalgas

Paklauskite draugų, šeimos narių, kaimynų ir bendradarbių rekomendacijų. Taip pat galite naudoti internetą, kad peržiūrėtumėte ankstesnių klientų atsiliepimus. Pasikalbėkite su mažiausiai penkiomis skirtingomis namų valymo tarnybomis arba individualiomis tvarkytojomis, kad suprastumėte, kas geriausiai tinka jūsų namams ir jūsų poreikiams.

Paklauskite tarnybos arba valytojos

Geriausia pabendrauti su asmeniu, kuris tvarkys jūsų namus. Tačiau didelėse valymo įmonėse greičiausiai kalbėsitės su direktoriumi, kuris rūpinasi naujais klientais. Nesvarbu, kokį kelią pasirinksite, paruoškite klausimų sąrašą, kuriuos užduosite namų tvarkytojui.

Apibrėžkite savo sutartį

Kai nuspręsite dėl valymo paslaugos, apibūdinkite savo susitarimo detales. Nuspręskite, kaip dažnai jie atvyks, kokios paslaugos ar valandos bus įtrauktos, taip pat aptarkite ir kainą.

Pasakykite, kokie kambariai, grindys ir daiktai bus valomi. Aptarkite bet kokius savo namų ypatumus, pvz., dulkėtus indus ar naujas grindis, kurias reikia tvarkyti tam tikru būdu. Pasivaikščiokite po namus ir atkreipkite dėmesį į bet kokią informaciją, kurią norite perduoti savo tvarkytojui.

Jei dirbate su valymo įmone, galbūt norėsite tai apibrėžti sutartyje. Jei tai individualus valytojas, galite jaustis patogiai be oficialaus susitarimo.

(Perskaityta per mėnesį: 8, iš jų šiandien: 1.)