Namai,  Pirkiniai

Kiek kainuoja gražios hiacintos?

Šiandien vis daugiau privačių namų savininkų nori savo kiemuose turėti daug gražių augalų. Įvairūs krūmai, gėlės sulaukia vis daugiau dėmesio. Hiacintas, tai daugiametis augalas, kuris žavi ne vieną gėlių mylėtoją. Gražūs ir ryškūs žiedai suteikia šiai gėlei išskirtinumo. Aišku, kad galima rinktis įvairius hiacintų variantus. Kiekvienas pirkėjas šiandien gali išsirinkti norimą variantą. Kainos labai įvairios. Vienose vietose galima šias gėles įsigyti pigiau, kitur brangiau. Nemažai vartotojų hiacintas perka internetu. Labai paprastai galima užsisakyti gėlių svogūnėlių ir užsiauginti gėles. Lauko sąlygomis hiacintos auga labai gerai. Jos mėgsta saulės spindulius, bet neturi būti per saulėta vieta. Kaip auginti šias gėles? Labai svarbu, kad būtų tinkamai prižiūrėti visa aplinka. Negalima leisti piktžolėms nustelbti gėles, todėl norėdami auginti hiacintas turėtumėte pasirūpinti tinkama aplinka. Nereikia ilgai ieškoti informacijos, nes internete rasite daug specializuotų svetainių, kuriuose pateikiama naujausia informacija. Kiekvienas klientas gali susirasti jam naudingiausias svetaines ir pasiskaityti. Aišku, kad reikėtų atsirinkti tuos informacijos šaltinius, kuriuose pateikiama naudingiausia informacija. Jeigu pradėsite auginti hiacintas turėsite pasirūpinti, kad jos visuomet gautų tinkamą dirvožemį ir galėtų sėkmingai augti.

Kada žydi šios gėlės?

Kadangi kalbame apie hiacintas, todėl turite žinoti, kad šios gėlės žydi tam tikru metu. Kiekvienais metais hiacintos žydi tuo pačiu metu ir namų savininkams suteikia daug džiaugsmo. Labai gražiai atrodo, kuomet kieme, tarp tulpių ir kitų gėlių pražysta melsvi žiedeliai. Galime tik pasidžiaugti, kad kiekvienas gyventojas turintis laisvą žemės sklypą drąsiai jame gali suformuoti gėlių darželį ir pasisodinti gėlių. Kiekvienas gali pasirinkti norimas gėles, o jų šiais laikais yra labai didelė įvairovė. 

Kiek kainuoja hiacintos?

Kainos priklauso nuo gėlių rūšies. Kaip ir kiekvienų gėlių, taip ir hiacintų galima rasti ne vieną rūšį. Specialistai priskaičiuoja dešimtis skirtingų variacijų. Jeigu pirksite jau žydinčią gėlę, tuomet jos kaina bus kur kas didesnė. Tiems, kas nori sutaupyti rekomenduojame rinktis tik gėlių svogūnėlius. Taip gėlės kainuos kur kas mažiau. Aišku, reikės nemažai laiko, kol iš gėlių svogūnėlių išaugs tikros gėlės. Tačiau kaip žinome, laikas bėga itin greitai, todėl net ir nekantrūs augintojai greitai sulaukia, kol hiacintos išskleidžia žiedus ir džiugina savo grožiu. Specialistai rekomenduoja rinktis tokias rūšis, kurios yra prisitaikiusios augti mūsų klimato zonoje. Juk kai kurios gėlės mėgsta šilumą, o Lietuvoje ne visos vasaros būna itin šiltos. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad elektroninėse gėlių parduotuvės jau dabar galite užsisakyti norimas gėles. 

(Perskaityta per mėnesį: 247, iš jų šiandien: 1.)