Finansai

Klaipėdoje atidaryta „Autobrava Motors“ atstovybė ir prabangių automobilių ekspozicija

Tarptautinė įmonių grupė „Modus Group“ atidarė naujos koncepcijos automobilių namus Klaipėdoje. Čia įsikūrė jau antroji iš trijų Lietuvoje šiemet suplanuotų naujų „Autobrava Motors“ atstovybių. Tame pačiame pastate įkurta ir grupės atstovaujamų prabangių prekių ženklų automobilių ekspozicija su galimybe patalpas lengvai pritaikyti meno parodoms.

„Šiemet „Modus Group“ investuoja į tris naujus automobilių centrus trijuose Lietuvos didmiesčiuose. Turėdami rinkoje labai konkurencingą prekių ženklų portfelį ir matydami Klaipėdos klientų poreikius, nusprendėme čia atidaryti mūsų Lietuvoje atstovaujamų automobilių prekių ženklų namus. Labai smagu, kad komanda į tai pažvelgė kūrybiškai ir sukūrė naujos koncepcijos saloną. Ši erdvė bus atvira visiems miesto gyventojams ir jo svečiams, taip pat ir meno kūrėjams“, – teigia „Modus Group“ valdybos narys Giedrius Audickas.

„Autobrava Motors“ atstovybėje bus galima apžiūrėti ir įsigyti „Fiat Chrysler Automobiles“ priklausančių prekių ženklų „Alfa Romeo“, „Fiat“, „Fiat Professional“ ir „Jeep“ automobilius bei atlikti jų techninę priežiūrą. Atstovybėje bus prekiaujama ne tik naujais, bet ir apynaujais automobiliais, kuriems bus suteikiama gamintojo ar atstovybės garantija.

Prabangių prekių ženklų ekspozicijoje bus galima susipažinti su „Bentley“, „Maserati“ ir kitais išskirtiniais automobiliais.

Šioje modernioje erdvėje dėmesio bus skiriama ne tik geriausiems pasaulio automobiliams, bet ir meno kūrėjams. Atidarymo proga čia surengta originaliais meno kūriniais ir instaliacijomis garsėjančios menininkės Agnės Kišonaitės paroda, kuri veiks pusmetį.

Klaipėdoje atidaroma atstovybė veiks daugiau nei 1300 kv. m ploto pastate, iš kurių 480 kv. m. užims „Autobrava Motors“ salonas, prabangių automobilių ekspozicijai bus skirta dar 220 kv. m. Pastatas projektuotas su galimybe nesudėtingai ji pritaikyti plėtrai. Naujieji automobilių namai įkurti strategiškai patogioje uostamiesčio vietoje šalia Klaipėdos „Akropolio“, Dubysos g.

A+ energinio naudingumo klasės pastatas bus itin draugiškas aplinkai. Jo šildymui ir vėdinimui bus naudojami šilumos siurbliai, kuriems reikalingą elektros energiją tieks ant pastato stogo įrengti saulės kolektoriai. Prie pastato įrengta krovimo stotelė elektromobiliams.

Specialiai atidarymo proga į Klaipėdą buvo atgabenti įspūdingi eksponatai, tarp kurių – net 700 arklio galių turintis „Jeep Grand Cherokee Trackhawk“, vienas greičiausių pasaulio visureigių „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“, 333 kilometrų per valandą greitį pasiekiantis išskirtinis „Bentley Continental GT“ ir kiti.

Servise sumontuota šiuolaikiška, aukščiausius gamintojo reikalavimus atitinkanti įranga – jame galima aptarnauti labai platų spektrą automobilių. Servisas veiklą pradės nuo rugsėjo 9 d.

„Modus Group“ – tarptautinė įmonių grupė, daugiausiai veikianti atsinaujinančios energetikos („Green Genius“, „Modus Energy“), mobilumo paslaugų („CityBee“), išmanių parkavimo sprendimų („Parkdema“) ir automobilių prekybos srityse. Įmonių grupė valdo 18-os automobilių prekės ženklų atstovybių tinklą.

Pranešimą paskelbė: Eiviltas Paraščiakas, UAB „INK agency“

(Perskaityta per mėnesį: 40, iš jų šiandien: 1.)