Namai

Kodėl verta rinktis PAA praustuvus?

PAA – tai viena sėkmingiausių santechnikos gamintojų įmonė Baltijos šalyse bei Rytų Europoje. Praustuvais, baldais, voniomis bei kitais įrenginiais prekiaujanti Latvijos kompanija pasižymi savo unikalia, estetiška, aukštos kokybės produkcija. Didelis PAA praustuvų pasirinkimas leidžia namų šeimininkams įgyvendinti neįprastus vonios kambario dizainus ir papildyti erdvę elegantiškais, aukštos kokybės įrenginiais. Gausią klientų pagarbą užsitarnavusio prekės ženklo gaminių įvairovė pasirūpina ne tik kuriamos aplinkos grožiu, bet taip pat padeda užtikrinti maksimalų patalpos efektyvumą. Unikalios praustuvų formos bei nestandartiniai montavimo būdai suteikia kambariui charakterio, o esant poreikiui – padeda sutaupyti vietos. Kviečiame susipažinti su PAA praustuvų gamybos technologijomis ir plačiu gaminių asortimentu.

Praustuvų gamybos metu, PAA naudoja akmens masės bei SILKSTONE technologijas.

Akmens masės pagrindinė sudedamoji dalis – maltas marmuras, sumaišytas su sintetinėmis dervomis. Siekiant užtikrinti geresnę produkto šilumos izoliaciją, PAA į ją prideda mikroskopinių oro burbuliukų. Šis specifinis liejinys išliejamas į gaminamo praustuvo formą ir padengiamas 1-1,5mm tvirto poliesterio emalio (Gelcoat) sluoksniu. Šia medžiaga yra dengiamos prabangios, vandenynuose plaukiojančios jachtos bei pramoginiai laivai. Akmens masės produktai pasižymi unikaliomis formomis bei elegantišku dailumu, o jų tvirtumas prilygsta natūraliam akmeniui. Praustuvės išliejamos į įvairiausias formas, o dekoratyviniai Gelcoat dažai suteikia produktui pageidaujamą atspalvį. Akmens masės sukurtas paviršius yra lygus, šiltas, malonus prisilietimui. PAA praustuvo svoris, dydis, bei stabilumas užtikrina produkto ilgaamžiškumą. Akmens masės technologijos dėka, gaminys yra nelaidus vandeniui ir atsparus cheminėms medžiagoms, korozijai bei UV spinduliams. Akmens masės paviršiaus yra itin higieniškas – nesugeria purvo, tad yra lengvai išvalomas. Pasirinkę šios gamybos produktą gaunate patikimą, lengvai prižiūrimą ir atnaujinamą praustuvą.

SILKSTONE – tai naujos kartos medžiaga, pasižyminti neįprasta švelnumo bei tvirtumo kombinacija. Ši PAA įmonės sukurta medžiaga plačiai naudojama kaip šiuolaikinių, prabangių praustuvų alternatyva. SILKSTONE medžiaga yra gaminama iš perdirbto boksito bei poliesterinių alyvų. Šis mišinys aukštos temperatūros dėka tampa kieta, vienalyte medžiaga. Matiniai SILKSTONE praustuvai labiausiai vertinami dėl savo funkcinių savybių. Šie gaminiai puikiai pritaikyti itin dažnam naudojimui. SILKSTONE praustuves dažnai sutinkame prekybos centrų, barų, kavinių, viešbučių praustuvėse. Praktiškumas bei minimalus priežiūros poreikis – labai naudingi bruožai dažno naudojimo patalpose. Medžiaga nesugeria drėgmės bei išlaiko savo savybes net itin aukštoje temperatūroje. Lygus, vienalytis medžiagos paviršius nesugeria purvo, yra nedegus bei nekeičia spalvos dėl UV spindulių. Gaminio kietumas, patvarumas užtikrina jo ilgaamžiškumą, tad SILKSTONE praustuvės – tai geriausias variantas intensyvaus naudojimo erdvėje.

PAA praustuvės yra puikus atradimas neapsisprendusiems namų šeimininkams. Itin didelis praustuvų pasirinkimas bei įvairiausi montavimo būdai leis atrasti tinkamiausią formą, kuri padės įgyvendinti kambario viziją. Pamažu tolstame nuo pasenusio standarto – klasikinių, baltos spalvos praustuvų. PAA padės jums išsirinkti spalvą, kuri neišsiskirs, o gražiai prisiderins prie kambario dizaino.

Jei savo kambariui norite pasigaminti individualų praustuvą – geriausią rezultatą pasieksite su PAA gamintojų pagalba. Jei niekaip nerandate jus tenkinančio praustuvo modelio, norite pritaikyti savo neįprastą idėją arba jūsų aplinkybės reikalauja labai specifinio gaminio, ši įmonė padės jums sukurti individualų praustuvo modelį. Šio proceso metu pasirinksite produkto matmenis, dubens poziciją, bei norimus priedus. Šitaip PAA siekia, kad jūsų naujasis praustuvas patenkina visus poreikius ir prisideda prie nuostabios erdvės kūrimo.

Kad ir kokie bebūtų kliento norai, itin platus PAA praustuvų asortimentas užtikrins, kad lengvai rasite pageidaujamą produktą. PAA praustuvus galite įsigyti čia:
https://www.muresta.lt/muresta/vonios-iranga-santechnika/keramika/praustuvai/akmens-mases-praustuvai bei https://www.muresta.lt/muresta/vonios-iranga-santechnika/keramika/praustuvai/praustuvai-3 puslapiuose.

(Perskaityta per mėnesį: 8, iš jų šiandien: 1.)