Ne į temą

Kokie kompiuterių gedimai yra patys dažniausi?

kompiuteriu remontasDaugelis žmonių negali gyventi be kompiuterio. Prietaisas labai svarbi kasdienybės dalis. Jis padeda susirasti informaciją, dirbti, mėgautis ir bendrauti. Prietaisui sugedus dažniausiai skubiai kreipiamės į profesionalus, kurie įvertinę gedimą informuoja apie taisymo darbus bei pinigų sumą, kuri bus reikalinga. Greitas kompiuterių remontas Kaune atliekamas specialistų užtikrins, kad kartą sutvarkytas prietaisas tarnaus ilgai ir sėkmingai.

Visgi, jeigu reguliariai skirsite dėmesio savo kompiuteriui – jis ges rečiau arba net neges visai. Specialistai vieningai tvirtina, kad egzistuoja tam tikri gedimai, kurie pasitaiko daugiau nei 70-čiai procentų žmonių, kurie kreipiasi į specialistus. Žinoma, modernėjant kompiuteriams kinta ir gedimai, tačiau šiuo metu jie dar vis gana panašūs.

  1. Aušinimo sistemos gedimai. Nešiojamųjų kompiuterių didžiausia problema yra aušinimo sistemos, kurios kartu su kompiuterių metais genda ir genda. Sakoma, kad kompiuteriai yra lygiai tokie pat kaip siurbliai. Ta prasme, kad intensyviai traukia į save dulkes. Jeigu kompiuteris pradėjo labai intensyviai ūžti – reikia jį išvalyti arba net pakeisti ventiliavimo sistemą.
  2. Virusai. Internete įvairios naujienos pritraukia virusus, kurie atsidūrę mūsų kompiuteryje sutrikdo veiklą. Niekada neatidarykite neaiškių failų, kadangi gali būti, jog ten esantis virusas sugadins jūsų kompiuterio sistemas arba net pavogs Jūsų asmeninę informaciją. Jeigu kompiuteryje yra virusas – nelieka jokio kito kelio kaip tik eiti pas specialistus. Greitas kompiuterių remontas Kaune atliekas savo srities specialistų.
  3. Pilnas D diskas. Jeigu kompiuteris labai sulėtėjo – viena iš priežasčių gali būti pilnas D diskas, kuriame mes laikome sau aktualią informaciją, failus. Pavyzdžiui, nuotraukos, filmai ir panašiai. Juos ištrynus arba suklasifikavus viskas vėl veiks kokybiškai, tad nereikia eiti pas specialistus. Darbus tikrai nesunkiai atliksite ir pats.
  4. Klaviatūros gedimas. Klaviatūroje besikaupiančios dulkės paskatina ir prietaiso gedimus, tad labai svarbu skirti tinkamą priežiūrą ir klaviatūrai. Ją rekomenduojama išvalyti bent jau kartą per mėnesį. Kai kurie asmenys jos visiškai nevalo per visus kompiuterio naudojimo metus. Valymas būtinas jeigu ne dėl kompiuterio sveikatos, tai bent jau dėl jūsų pačių. Tarp raidelių yra labai daug bakterijų, kurios prilimpa prie mūsų pirštų. Vėliau tais pačiais pirštais mes valgome maistą, taigi jos keliauja į burną. Taip galima susirgti labai rimtomis ir sunkiai pagydomomis ligomis. Saugokite tiek save, tiek kompiuterį.
  5. Ekrano spalvų pakitimas. Pakitus spalvoms susidūrėte su vaizdo plokštės gedimais. Juos išspręsti gali tik profesionalai. Juolab, juk reikia keisti vaizdo plokštę. Tai sudėtingas darbas. O jeigu dar norite būti tikras, kad kompiuteris bus geresnis nei prieš tai – susiraskite pačius geriausius iš geriausių.
  6. Nukritimas. Saugoti kompiuterį yra būtina, kadangi nukritęs jis gali labai rimtai įskilti arba susibraižyti. To įtakoje kils didesnės problemos ir joms išspręsti reikės geriausio savo srities profesionalo. Įsigykite specialų dėklą, kuris apsaugos Jūsų kompiuterį nuo neatsargumo.

Svarbiausia atsiminkite, kad jeigu kompiuteris sugedo – reikia kreiptis į profesionalus. Nebandykite problemų išspręsti pats, kadangi galite jų sukelti dar dagiau. Labai dažnai į remontininkus kreipiasi asmenys, kurie bandydami sutvarkyti kompiuterį sukelia dar daugiau problemų. Linkime, kad Jums taip nenutiktų.

(Perskaityta per mėnesį: 283, iš jų šiandien: 1.)