Finansai,  Paslaugos

Kokie kreditai yra verti jūsų dėmesio?

credit24Kreditai yra viena iš populiariausių finansinių paslaugų jau ne pirmus metus. Be abejo, kreditai reikalingi tiems žmonėms, kurie vienu ar kitu metu susiduria su finansinėmis problemomis ir jas reikia tokiu būdu užglaistyti. Aišku, kreditų rinka šiuo metu yra labai didelė, tačiau tikrai svarbu atkreipti dėmesį į skirtingų kreditorių pasiūlymus – jūs nustebsite pamatę, kaip kartais gali skirtis kreditų kainos ir suteikimo sąlygos.

Daugiausiai akcijų – naujiems vartotojams

Jeigu niekuomet nėra tekę imti paskolos, tuomet galimas daiktas, kad sulauksite labiausiai viliojančių kreditorių pasiūlymų. Kadangi ne kiekvienas žmogus gerai žiūri į tokias finansinės pagalbos priemones kaip paskolos, tai turbūt nieko keisto, kad kreditoriai stengiasi savo geriausiai triukais pakeisti jų nuomonę.

Taigi, dabar vis dažniau galima pastebėti, kad kreditai asmenims, kurie dar niekuomet nėra naudojęsi kreditorių paslaugomis, yra suteikiami visiškai nemokamai. Aišku, tas „nemokamai“ visai nereiškia, kad kredito nereikės grąžinti – be abejo, tai neapsimokėtų patiems kreditoriams. Aišku, kreditą grąžinti reikės, tačiau geriausia yra tai, jog jums tikrai nereikės mokėti nei cento palūkanų. Daugelis kreditorių leidžia pirmąjį kreditą nemokamai pasiimti keliems mėnesiams ir už tai nesumokėti nei lito daugiau – kai sueis grąžinimo terminas, turėsite pervesti tokią pačią sumą, kokią ir gavote.

Vadinasi, galite pasinaudoti svetimais pinigais kurį laiką visiškai be palūkanų. Tokie kreditai yra suteikiami iki kelių tūkstančių litų, taip pat verta pasakyti, kad šie kreditai yra išskirtinai suteikiami tik dirbantiems pilnamečiams asmenims, tad jeigu esate studentas, galite nesistebėti, kad paskolos negavote.

Tačiau, dabar yra puikių sprendimų ir studentams, kadangi kai kurie kreditoriai išduoda smulkius kreditus studentams, pateikus savo LSP ar kokį kitą dokumentą, įrodantį, jog žmogus studijuoja. Taigi, jeigu pragyvenimui trūksta šimto ar kelių šimtų litų, jums į pagalbą taip pat gali atskubėti smulkūs kreditai.

Be abejo, pastaruoju metu vis populiarėja ir vartojamieji kreditai, kurie paprastai siekia net iki dešimties tūkstančių litų ir gali būti suteikiami gerokai ilgesniam terminui. Pavyzdžiui, jeigu ketinate nusipirkti naują gražų televizorių už 5000 litų ir turėsite galimybę grąžinti kreditą tik po 10 mėnesių – nėra jokių problemų. Yra gausu kreditorių, kurie gali jums pasiūlyti tokio tipo finansinę paslaugą su nemenkomis nuolaidomis. Svarbiausia tiesiog turėti gerą kredito istoriją ir visuomet atsakingai ir atsargiai elgtis su pinigais, kadangi viskas turi būti apskaičiuota – geriausia, jeigu numatavote savo finansinę situaciją šiek tiek į priekį.

(Perskaityta per mėnesį: 57, iš jų šiandien: 1.)