Namai,  Ne į temą

Kordicepsas – ilgaamžiškumo šaltinis

FohowLietuvoje vis daugiau dėmesio sulaukia mums dar ne iki galo pažįstamas kordicepsas, kurio naudos efektyvumu yra įsitikinusi jau nemaža dalis pasaulio gyventojų. Mažais žingsniuskais jis stengiasi pasiekti ir Lietuvos rinka. O pirmieji išbandę lietuvaičiai džiaugiasi, kad be jokių problemų pavyksta apsisaugoti nuo kasmetinių šaltuoju sezonu sklandančių ligų. Fohow firma siūlo ir jums nesimesti baimės kaukę ir nelaukti, kol gripas vėl jus užklups netikėtai… tačiau kaip ir kasmet. Papildai nesukelia jokio pašalinio poveikio, o jų nauda akivaizdi ir įrodyta jau seniai.

Kordicepsas – ilgaamžiškumo šaltinis. Kodėl? Tai susideda iš elementarių sveikatą saugančių aspektų, kurie gaunami vartojant šio grybo teikiamas medžiagas.

  1. Fohow firmos siūlomi vitaminai, kurie gaminami iš laboratorijoje išaugintų grybelių, turi antialerginę funkciją. Juos vartojant iš organizmo yra pašalinami tokie sunkieji toksinai, kaip druskos, žarnynų junginiai, radionuklidai ir taip toliau. Juk švarus organizmas pirmas žingsnis į ilgaamžiškumą.
  2. Kordicepsas veikia kaip vaistas, nuo daugelio ligų. Rodos, visa jūsų vaistinėlė telpa į vieną tabletę. Pamirškite sloginantį gripą, pamirškite hepatitą ar herpio virusus. Vitaminas ne tik kad išgydo, jis paprasčiausiai užkerta kelią tokio tipo virusų plėtimuisi. Net ir nustojus vartoti papildą dar ilgai galėsite džiaugtis geležine sveikata.
  3. Rūkantiems asmenims taip pat rekomenduojamas šis grybas, kadangi išvalo kvėpavimo takus. Jei dažnai sergate bronchitu – tai paprastas kelias pamiršti kosulį!
  4. Vartojamas papildas padeda kraujagyslėms tapti kiek elastingesnėmis, tad tai vertinga funkcija tiems, kurie skundžiasi padidėjusiu kraujospūdžiu ir kalkėmis. Jos anksčiau ar vėliau pagauna kiekvieną, kadangi tam tikra amžiaus riba skatina organizmo veiklos lėtėjimą. Kuo anksčiau jas pradėsite vartoti – tuo sveikesni būsite.

Į mūsų organizmą patekę svetimkūniai labai greitai sunaikinami šio nuostabaus grybo medžiagų, tad galite nebebijoti, kai viešajame transporte kas nors nusičiaudi atsisukęs į jus. Sveikata – didžiausias mūsų turtas, tad labai svarbu ją puoselėti. Fohow firma siūlo išspręsti savo sveikatos problemas labai paprastai ir efektyviai.

Žmonės nemiršta. Jie patys save nužudo. Seneka

(Perskaityta per mėnesį: 70, iš jų šiandien: 1.)