Namai

Stumdomos spintų durys suteikia patalpoms modernumo pojūtį

Stumdomos durysĮsigyjant jau įrengtą namą ar butą, galima sutaupyti pinigų. Tačiau, jei jūs nusipirkote namą, kuris skaičiuoja jau ne vienerius gyvavimo metus, vienas pagrindinių veiksmų, kuriuos turėtumėte ir, be abejo, norėsite atlikti, yra tam tikrų baldų pakeitimas naujais tam, kad išpildytumėte savo išskirtinius pageidavimus ir viskas atrodytų bei būtų praktiškiau. Pirmiausia daugelį neatitikimų išspręs stumdomos durys, kurios jūsų namams suteiks daugiau jaukumo ir erdvės.

Taigi, įvairūs nedideli kosmetinio remonto darbai, kuriuos atliksite savo namuose, pareikalaus kur kas mažiau išlaidų, nei tuo atveju, jei reikėtų kurti visiškai naują namų interjerą. Lygiai taip pat yra ir su spintomis. Jei namuose jos užima daug vietos, tikėtina, kad norėsite jomis atsikratyti. Tai padarius, atsiras labai daug laisvos vietos, kurią galėsite išnaudoti kur kas produktyviau. Žinoma, gali kilti klausimas, kur reikės sukabinti visus drabužius?

Atsakymą pateikėme viršuje – tai stumdomos durys, kurios akimirksniu išspręs šį klausimą. Už šių durų visuomet slepiasi spinta. Būtent tokios spintos niekada nekrenta į akis ir neerzina, nes yra įmontuotos taip, kad nesudarytų jokių nepatogumų vartotojams. Šis baldas toks svarbus yra todėl, kad jis gali sutalpinti bene visus jūsų daiktus. Juk tuomet, kai nenorime, kad vienas ar kitas daiktas būtų padėtas matomoje vietoje, mes visada pasinaudojame spinta.

Toks spintos modelis prasiskynė kelią į vartotojų širdis dėl kelių labai paprastų priežasčių, visų pirma – dėl funkcionalumo ir puikaus stiliaus derinio, ko kiekvienas iš mūsų trokštame. Šių spintų dėka kiekvieną dieną galime paprasčiau atidaryti spintą ir peržiūrėti joje esančius rūbus. Vietoje to, kad keliautumėte į kitą namų dalį tam, kad pažiūrėtumėte į veidrodį ir įsitikintumėte ar gerai atrodome, tai galime padaryti prieš veidrodį, įmontuotą tokios spintos duryse.

Įmontuotos stumdomos durys yra stilingos ir labai lengvai priderinamos prie įvairaus interjero, tad jūsų skonį neabejotinai pagirs kiekvienas jūsų namuose apsilankęs svečias. Jau buvome minėję tokių durų funkcionalumą, tačiau verta dar kartą pabrėžti, kad tokias stumdomų durų sistemas galite įrengti ne tik spintose, bet ir norėdami atskirti tam tikras namų erdves – tai puikus būdas atskiriems kambariams kurti.

(Perskaityta per mėnesį: 66, iš jų šiandien: 1.)