Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kur rasti skaniausią picą?

Pica į namus

Pica į namusPica yra itin populiarus patiekalas ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų šalių. Nenuostabu – tai greitai pagaminamas, paprastas patiekalas, kurio skonių variacija gali būti netgi labai didelė. Skonis keičiasi ne tik dedant skirtingus ingredientus ir prieskonius ant picos papločio, bet ir gaminant bei kepant patį paplotį. Tą nesunku pastebėti – apsilankykite bent keliose picerijose kad ir Panevėžyje ir pamatysite, kaip gali skirtis picų papločiai. Išbandę bent keletą vietų, kur galima rasti picos, galėsite išsirinkti savo mėgstamiausią. Tiesa, paskui dar reikės išsirinkti ir mėgstamiausią picos rūšį, na bet tai jau yra maloni dalis. Tačiau kaip rasti, kur picos yra tikrai skaniausios?

                  Visų pirma, pamirškite populiariausias picerijas Lietuvoje. Išmeskite iš galvos visus žinomus picerijų pavadinimus. Štai jau žengėte pirmąjį žingsnį. Kodėl jas reikia pamiršti? Na, tokios picerijos paprastai kepa tikrai dideliais kiekiais ir tiesiog neskiria kiekvienai picai tiek dėmesio, kiek galėtų mažesnės klientūros pardavėjai. Be to, tie skoniai populiariose picerijose visiems jau atsibodę ir vis norisi pabandyti kažką naujo. Taigi, kaip surasti tą piceriją, kurioje kiekviena picerija gauna dėmesio ir ingredientai joje tinkamai parenkami?

                  Pasižvalgykite po miestų senamiesčius, kur paprastai įsikuria mažos jaukios picerijos. Jose picos būna tikrai kitokio skonio, nei populiariose picerijose. Pasižiūrėkite, kurie picų kepėjai bent jau skelbiasi, kad naudoja šviežius ingredientus. Užsukite į negirdėtas, neįprastas vietas ir galbūt ten atrasite savo mėgstamiausią picą. Galbūt tai mažas restoranėlis su itališku užrašu ir gal net dirbančiais tikrai italais? Juk sakoma, kad paragavus tikros picos Italijoje, pica Panevėžyje ne visada jam prilygsta. Tačiau būna ir tikrai gerų picerijų Lietuvoje, kur kepamos tikrai skanios picos. Jei norite tokią vietą atrasti dar geriau, pasinaudokite internetine ar Facebook paieška. Raskite žmonių atsiliepimus apie tas vietas. Jei žmonės mano, kad jų valgyta pica Panevėžyje buvo tikrai pasakiško skonio, tuomet jie norės tuo pasidalinti ir su kitais žmonėmis. Tas pats būna ir kai pica būna niekam tikus. Juk negi leisi kitiems žmonėms eiti ten, kur kepa ne pačias geriausias picas? Raskite savo mėgstamiausią picą, mėgstamiausią piceriją ir daugiau niekuomet nereikės sukti galvos, kur šiandien nueiti su draugais pietų.

(Perskaityta per mėnesį: 76, iš jų šiandien: 1.)