Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip išnaudoti el.parduotuves pinigų taupymui?

Įvairių statistinių įrankių duomenimis, vis daugiau lietuvių renkasi elektronines parduotuves, o ne fizines. Ir nors dar nelenkiame vakarų kaimynų, tokių kaip Didžioji Britanija ar Vokietija, tačiau tikrai įvertiname elektroninių parduotuvių privalumus. Apklausų metu pirkėjai pažymi, jog pirkti patogu, nereikia stumdytis eilėse, ar ieškoti kur priparkuoti automobilį, ypač prieš didžiąsias metų šventes, o taip pat el.parduotuvėse galima įsigyti prekių maždaug 10-15 proc pigiau – ir tai labai nesistengiant. Tačiau pasistengus, paieškojus gerų pasiūlymų ar stebint akcijas, galima išties nemenkai sutaupyti. Tad trumpai pakalbėsime, kaip išnaudoti el.parduotuves pinigų sutaupymui.

Kasdieninėms prekėms rinkitės dideles ir žinomas el.parduotuves

Kuo didesnis pasirinkimas, tuo didesnės nuolaidos. Kuo didesnė parduotuvė, tuo daugiau tiekėjų linkę daryti nuolaidas ir akcijas, tad laimi galutinis pirkėjas, t.y. jūs. Tokios el.parduotuvės kaip www.b-a.eu , kuriose yra prekiaujama įvairiomis prekėmis, pradedant buitine technika, baigiant kosmetika, itin palanki vieta medžioti nuolaidas kasdien naudojamiems daiktams. Jei žinote įprastai namuose dažniausiai naudojamas priemones ir jų kainas, apsimoka peržvelgti tų prekių kainas, akcijas ir įsivertinti kada kokias prekes verta pirkti. Kadangi didelėse el.parduotuvėse didelis asortimentas, lengviau prisikrauti didelį pirkinių krepšelį ir sutaupyti ant siuntimo mokesčio.

Užsisakykite tik naudingus naujienlaiškius

Užsakant prekę siūloma užsisakyti naujienlaiškį. Užsisakyti viliojama ir žaidimais, konkursais, prizais ir dovanomis. Tad susigundžius tokiomis vilionėmis galiausiai pašto dėžutė apkraunama bereikalingais, neaktualiais naujienlaiškiais. Juk jei vieną kartą nusipirkote itin prabangų apatinį trikotažą, nereiškia, jog kažką panašaus pirksite kas savaitę – o  būtent kas savaitę gaunate naujienlaiškius. Todėl peržiūrėkite visą pašto dėžutę ir atsisakykite naujienlaiškių, kurie yra neaktualūs, užsisakyti tik todėl, kad nepastebėjote kur nuimti varnelę darant vieną vienintelį užsakymą atsitiktinėje parduotuvėje. Palikite tik tuos naujienlaiškius, kurie iš savo patirties žinote, jog yra aktualiausi, kuriuos perskaičius randate akcijas ir nuolaidas prekėms, kurių reikia kasdieninėje buityje. Aktualiausia, ko gero buitinė chemija, kosmetika, drabužiai, avalynė, maistas.

Nemokėkite už pristatymą

Kartais susigundžius gera prekės kaina, užsakymo metu pražiopliname, kad yra dar ir pristatymo kaina, kurią įskaičiavus prekė tampa netgi brangia. Todėl skaičiuojant ir renkantis kur pigiau, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokią pristatymo kainą deklaruoja internetinės parduotuvės. Dažniausiai el.parduotuvės nurodo, jog pristatymas nieko nekainuoja perkant už tam tikrą sumą, pavyzdžiui, 20 €. Todėl jei surinkote krepšelį 19,20 €, tikri paieškokite kokios nors naudingos smulkmenos už 80 ct ar eurą, nei kad mokėtumėte apie 10 € pristatymo mokestį. Šiuo atveju perkant daugiau, sumokate mažiau.

Jei vyksta akcija – įsigykite daugiau

Jei nuolat perkate tam tikrą prekę ar prekes iš tam tikros prekių grupės, tikriausiai žinote kiek jos kainuoja. Jei pamatote akciją, galite įsigyti įprastą kiekį, tačiau galite įsigyti dvigubai daugiau ir taip sutaupyti, nes sekantį kartą nereikės pirkti prekės be akcijos. Tokia taisyklė puikiai galioja daugeliui namuose naudojamų negendančių daiktų – tualetiniam popieriui, indų plovikliui, buitinei chemijai ar kojinėms.

(Perskaityta per mėnesį: 77, iš jų šiandien: 1.)