Laisvalaikis,  Mada,  Pirkiniai

Peteliškės keliaujantiems į vestuves

Nesvarbu ar esate vestuvių dalyvis, ar tik svečias – gražiai atrodyti privalo visi. Juk vestuvės yra ta šventė, kuri „reikalauja“ daug dėmesio, susikaupimo, grožio, atsidavimo… Moterys linkusios leisti ilgas valandas ieškodamos joms labiausiai tinkamos aprangos. Tuo tarpu vyrai dažnai murma, kad nežino ko nori ir nežino, kas jiems tinka. Peteliškės vyrams bene pats universaliausias, kuris labai papuoš kostiumu vilkinti vyrą. Atrodyti nuostabiai gali padėti viena maža smulkmena…

  • Ieškodami Jums labiausiai tinkamos peteliškės nežiūrėkite vien tik į jos formą bei spalvą. Daug dėmesio reikia skirti ir veido bruožams. Kadangi skiriasi peteliškių plotis bei ilgis – vyro veido forma gali nurodyti, kokia geriausiai tinka. Konsultacija su pardavėju Jums gali padėti pasirinkti.
  • Šampano spalvos peteliškę labai puikiai tinka jaunikiui, kuris nori atrodyti skoningai. Prie juodo kostiumo šampano spalva atrodo elegantiškai, tačiau tuo pačiu ir kukliai. Jaunoji prie baltos suknelės galėtų pasirinkti šampano spalvos batelius ir bendras rezultatas būtų stulbinantis.
  • Būtinai pirkite tokią peteliškę, kurią būtų galima dėvėti ir kitomis progomis. Koks tikslas pirkti vienam kartui. Kita vertus, pamatysite, kad šis aksesuaras toks nuostabus, kad įsigysite daugiau ir vėliau kiekvienos šventės metu papuošite savo kaklą peteliške.
  • Skirtingos medžiagos peteliškės atrodo ir „guli“ skirtingai. Taigi, ieškodami šio aksesuaro būtinai turite įvertinti ir medžiagos pasirinkimą. Šilkinės dažniausiai asocijuojasi su prabanga, o štai megztos su paprastumu. Kadangi perkant iš kokybiškos vietos visos peteliškės nepriklausomai nuo medžiagos bus kokybiškos – jokio skirtumo kurią įsigysite. Pirkite tą, kuri jums atrodo graži.
  • Prie juodo kostiumo puikiai tinka ryškių spalvų peteliškės. Jos pabrėžia vyriškumo bruožus, išskiria iš minios ir padeda jaustis ypatingu. Net ir ryškiai raudonos spalvos peteliškė yra puikus pasirinkimas padėsiantis Jums atrodyti skoningai ir išskirtinai.
  • Kartu su peteliške galima dėvėti ir fantaziją. Svarbiausia, kad visko neatrodys per daug, o bendras rezultatas atrodys labai skoningai ir išskirtinai. Tokie vyrai tikrai nebus nepastebėti ir sulauks dėmesio daugiau nei tik kada galėjo pagalvoti.
  • Jeigu pamatėte, kad peteliškės Jums tikrai labai patinka – rekomenduojame įsigyti kuo daugiau skirtingos medžiagos ir stiliaus varlyčių, kad jas būtų galima pakeisti pagal poreikį. Juolab, šiuo metu rinkoje esantis pasirinkimas tikrai labai platus, tad kiekvienas norintis ir ieškantis atras tai, kas jam tinka. Juolab, ir pats aksesuaras yra gana pigus, tad tai dar vienas iš papildomų kriterijų.
  • Šviesesnių spalvų peteliškės atrodo lengvesnės. Taigi, ieškodami aksesuaro būtinai įvertinkite net ir savo kūno matmenis. Varlytė vizualiai juos gali padėti padidinti arba sumažinti.

Peteliškės vyrams padės vestuvių metu atrodyti išskirtinai ir gražiai. Juk tai ne tik jaunosios ar moterų šventė. Vyrai taip pat nori žavėtis savimi žiūrint nuotraukas, tuo pačiu jaustis vyriškai, o tam tikra prasme net ir gražiai. Vienas mažas aksesuaras turi labai didelę galią. Įvertinkite ją ir nustebinkite ne tik kitus, tačiau ir save patį.

Keliauk ne tik stilingai, bet ir greitai: https://pigusskrydis.lt/lektuvu-bilietai

(Perskaityta per mėnesį: 183, iš jų šiandien: 1.)