Pirkiniai,  Transportas

Kiek kainuoja žieminės padangos?

Tikslaus skaičiaus pasakyti negalima, kadangi viskas labai priklauso nuo individualaus pasirinkimo. Jeigu lyginsime to pačio gamintojo ir panašaus modelio padangas, kaina vis tiek svyruos priklausomai nuo jų pardavėjo ir jūsų automobilio, jeigu jums reikalingos didesnės padangos, jos kainuos brangiau už atitinkamas, kurios pritaikytos mažam automobiliui. Taip pat to paties gamintojo skirtingų modelių padangų kaina skiriasi. Neretai produktai klasifikuojami į ekonominės klasės ir brangesnius, tad viskas priklauso nuo finansinio aspekto. Taip pat kaina labai priklauso ir nuo pačio gamintojo, kadangi būtent jis nustato, kiek produktai turi kainuoti, be to, žinomesnių gamintojų produktai dažniausiai kainuoja brangiau, kadangi jų vardas yra savotiškas kokybės garantas. Tačiau tai nereiškia, kad kiti produktai yra nekokybiški. Apie žiemines padangas:
https://www.pirkitpadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos

Populiaresnės universalios ar žieminės padangos

Pirmiausia, reikėtų pabrėžti, jog kalbėsime apie Lietuvoje vyraujančias tendencijas, kadangi pasaulyje yra šalių, kur klimatas leidžia visiškai nekeisti padangų. Aišku, mes irgi galime jų nekeisti, jeigu naudosime universalias. Tačiau lietuviai jau pripratę prie šio sezoninio ritualo, tad žieminės padangos yra populiaresnės, jeigu lygintumėme jas su universaliomis. Prie tokio pasirinkimo prisideda ir nuomonė, jog specifiniam sezonui pritaikytas produktas savo funkciją atlieka geriau. Be to, žiemai pritaikytos padangos leidžia jaustis gerokai saugiau, kai kelius padengia sniegas arba ledas, kadangi tada sukibimas tampa dar mažesnis. Todėl kai kurie žiemos metui renkasi ir dygliuotas padangas, kurios dar labiau gali padidinti sukibimą prastomis oro sąlygomis šaltuoju metų laiku.

Žieminės padangos, pirkti jas internetu ar tradicinėje parduotuvėje

Platus interneto tinklas mums suteikia galimybę įsigyti praktiškai bet kokį produktą niekur neišeinant iš namų. Dauguma žino, kad tai leidžia sutaupyti tikrai daug laiko, tačiau ar galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų? Kartais gali pavykti padaryti ir tai, kadangi internete labai greitai galima apžiūrėti skirtingų pardavėjų pateikiamus pasiūlymus, o tuomet, juos palyginus, galima išsirinkti geriausią variantą, kuris, dažniausiai, bus ir pigiausias. Tai padaryti lankantis tradicinėse parduotuvėse būtų sudėtinga, nebent atsitiktinai pasisektų užeiti į parduotuvę, kur padangų kaina yra žemiausia.

(Perskaityta per mėnesį: 30, iš jų šiandien: 1.)