LG G5 telefonas
Pirkiniai,  Technologijos

LG G5 – flagmanas 2016 puikia kaina

LG G5 kaina, kokybė ir galingumas

LG G5Visi esame matę ar girdėję apie LG. Dauguma mūsų net gi naudojamės šio gamintojo produkcija. Pietų Korėjos elektronikos korporacija jau daugelį metų suteikia mums aukščiausios kokybės techniką, tarp kurios yra ir išmanieji telefonai. Kasmet šie produktai tobulinami, todėl kiekvienas naujas gaminys turi kažką naujo, nematyto ir negirdėto. LG G4 – vieni tokių gaminių. Šie išmanieji telefonai turėtų išvysti rinką dar šių metų balandžio mėnesio gale. Sprendžiant iš internete sklindančių gandų bei gamintojų viešinamų naujienų, LG G5 kaina neturėtų būti aukšta, tačiau produkcija, kurią gausite ją sumokėję – aukščiausios kokybės. Kaip tik todėl šiame straipsnyje aptarsime kas Jums siūloma, bei kodėl LG G5 kaina laikoma itin praktiška, nors įrenginys kainuoja brangiau nei pigiausi rinkos telefonai.

Baterija kuri išsitraukia

Visi revoliuciją keliantys telefonai privalo turėti kažką naujesnio, praktiškesnio bei patogesnio. Kai kurie išmanieji telefonai siūlo Jums lenktus ekranus, kiti – pirštų atspaudų atpažinimo sistemas, nematytas funkcijas bei daugybę kitų naujovių. Šis LG produktas pasižymi dar neregėta savybe – išsitraukiančia baterija. Nors iš pirmo žvilgsnio tai neatrodo itin reikalinga funkcija, tačiau įsigiję produktą suprasite jog tai – nepaprastai praktiškas bruožas. Dauguma įrenginių pagaminti stengiantis išlaikyti kuo plonesnį korpusą, todėl viduje viskas itin suspausta, o galinį dangtelį nuimti – itin sunku. Dar blogesnis variantas – integruota, neišimama telefono baterija, kuriai sugedus neužteks paprasčiausiai nusipirkti naują. Tuo tarpu su LG G5 ne tik galėsite išimti bateriją bet kur ir betkada, bet taip pat galėsite nešiotis atsarginę. Išsekus baterijai pakeisite ją akimirksniu: nesvarbu ar esate restorane ar važiuojate autobusu, tai padaryti itin paprasta.

Agreguoti telefonai: keiskite pagal save

Akumuliatoriaus keitimas nėra pati svarbiausia ištraukiamos baterijos funkcija. Su šiuo patobulinimu, gamintojai kūrybingai suteikia Jums galimybę patiems keisti įrenginį pagal savo poreikius. Šie telefonai panašūs į kompiuterius ne tik savo galingumu. LG G5 kaina taip pat ne rodiklis. Pagrindinis panašumas yra tai, jog jog jei norite kompiuteriu žaisti geresnius žaidimus, galite įsidėti galingesnį procesorių, vaizdo plokštę ar vaizdo kortelę. Žinoma, LG G5 telefonai dar nepasiekė tokių lankstumo bei laisvės aukštumų, tačiau išsitraukę baterijos apačią galite pridėti papildomų funkcijų taip patobulindami naudojimąsį įrenginiu. Tai ne tik įdomu ar įnovatyvu, bet ir itin patogu. Iš to galime daryti išvadą, jog gal būt vieną dieną išmanieji telefonai galės būt tobulinami mūsų pačių, kaip jau daugybę metų darome su kompiuteriais.

Apibendrinant galime drąsiai teigti, jog LG G5 kaina tikrai nėra aukšta atsižvelgiant į tai, ką mums suteikia šie telefonai. Jei apžvelgtumėte visas specifikacijas, tik dar labiau tuo įsitikintumėte. Tad jei norite kai ko itin modernaus, išskirtinio ir tuo pat metu praktiško, šie išmanieji telefonai sukurti būtent Jums.

(Perskaityta per mėnesį: 422, iš jų šiandien: 1.)