Verslas

„Lidl Lietuva“ plėtoja partnerystę su Arvydu Saboniu

Greitai Lietuvos pirkėjams duris atversiantis prekybos tinklas „Lidl“ praneša apie partnerystę su vienu žymiausių Lietuvos krepšininkų – Arvydu Saboniu. Lietuvos krepšinio legenda pasirodys prekybos tinklo reklamose ir kituose projektuose.

Garsųjį krepšininką jau galima išvysti įsibėgėjančioje „Lidl Lietuva“ reklaminėje kampanijoje.

„Nusprendėme bendradarbiauti su Arvydu Saboniu, nes Lietuvoje krepšinis yra populiariausia sporto šaka, kuri vienija visą tautą. Šis sportas ir Arvydas Sabonis taip pat simbolizuoja vieną pagrindinių mūsų įmonės siekių – harmoningą komandinį darbą, nuoseklų ir sąžiningą žaidimą, siekiant bendrų tikslų ir pergalių. A. Sabonis atspindi ir kitus mums svarbius dalykus, kuriais vadovaujamės „Lidl Lietuva“ kasdieninėje veikloje: tradicijas, šeimą, aktyvų laisvalaikį ir sveiką bei kokybišką mitybą. Ne ką mažiau reikšminga ir tai, kad A. Sabonis yra atpažįstamas visoje Europoje, kaip ir „Lidl“ prekės ženklas“, – teigė Radostin Dimitrov Roussev-Peine, „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius.

„Lidl Lietuva“ ir A. Sabonis numato ilgalaikę partnerystę.

Apie „Lidl“

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 29 šalyse. Tinklo parduotuvės veikia 26 šalyse. Lietuvoje, Serbijoje ir JAV „Lidl“ atstovauja vietiniai darbuotojai. Europos šalyse „Lidl“ valdo apie 10 000 parduotuvių tinklą ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. „Lidl“ iš viso turi daugiau kaip 200 000 darbuotojų. „Schwarz“ įmonių grupės apyvarta 2014 finansiniais metais, lyginant su ankstesniais, išaugo 7 % ir siekė 79,4 mlrd. eurų. Darbuotojų skaičius, lyginant su praėjusiais, išaugo 15 000 ir šiuo metu siekia 350 000.

(Perskaityta per mėnesį: 110, iš jų šiandien: 1.)