Verslas

„Lidl Lietuva“ žengia į socialinius tinklus

Nuo šiandien „Lidl Lietuva“ pradeda aktyvią veiklą socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“, kur savo gerbėjams pasiūlys ne tik naudingą turinį, bet ir galimybę užduoti klausimų ir dalintis atsiliepimais.

„Savo šūkiu Lietuvoje pasirinkome žodžius „Taip gyventi verta“, kurie atskleidžia mūsų veiklos esmę – siūlant kokybiškus produktus už prieinamą kainą nuolat kurti vertę mūsų pirkėjams ir visai bendruomenei, – sako bendrovės „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė Agnė Gaižauskienė. – Kadangi „Lidl“ yra šiuolaikiška parduotuvė visiems, mūsų socialinių tinklų paskyros irgi bus modernios ir naudingos skirtingiems pirkėjams.“

„Lidl Lietuva“ sekėjų socialiniuose tinkluose laukia konkursai, gardūs receptai bei naudingi patarimai. Apsilankius oficialiose bendrovės paskyrose galima užduoti klausimų, dalintis nuomone ir atsiliepimais apie bendrovės produktus ir aptarnavimą. „Lidl Lietuva“ socialinių tinklų paskyras rasite adresu www.facebook.com/LidlLietuva ir www.instagram.com/LidlLietuva.

„Lidl Lietuva“ taip pat kviečia dalyvauti šiuo metu vykstančiame nuotraukų konkurse ir asmeninėse „Facebook“ arba „Instagram“ paskyrose dalintis akimirkomis su žyme #TaipGyventiVerta. Konkurso pristatymą ir taisykles rasite svetainėje www.taipgyventiverta.lt. Svetainėje galima užsiprenumeruoti „Lidl“ naujienlaiškį, kuriuo bus pranešta tinklo atidarymo data ir pirmųjų duris atversiančių parduotuvių sąrašas.

Apie „Lidl“

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 29 šalyse. Tinklo parduotuvės veikia 26 šalyse. Lietuvoje, Serbijoje ir JAV „Lidl“ atstovauja vietiniai darbuotojai. Europos šalyse „Lidl“ valdo apie 10 000 parduotuvių tinklą ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. „Lidl“ iš viso turi daugiau kaip 200 000 darbuotojų. „Schwarz“ įmonių grupės apyvarta 2014 finansiniais metais, lyginant su ankstesniais, išaugo 7 % ir siekė 79,4 mlrd. eurų. Darbuotojų skaičius, lyginant su praėjusiais, išaugo 15 000 ir šiuo metu siekia 350 000.

(Perskaityta per mėnesį: 123, iš jų šiandien: 1.)