Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai

Lipnios etiketės, kartoninės dėžės ir kitos pakavimo medžiagos

kartonines dezesKokybiškos kartoninės dėžės yra viena geriausių priemonių pakuojant įvairių apimčių siuntas, tačiau daugelis žmonių, pakuodami įvairius daiktus, nė nesusimąsto apie galimus pavojus gabenimo metu. Štai kodėl pakavimo medžiagų pardavėjai rekomenduoja rinktis ir papildomas apsaugines priemones, jog dėžėse esantys kroviniai būtų apsaugoti maksimaliai. Ypač el. parduotuvių savininkai turėtų kruopščiai apsaugoti savo siuntas, jog paskui nebūtų dažnų situacijų, kuomet pirkėjai jų nepriims dėl siuntos apgadinimo arba prekių pažeidimų. Kartonines dėžes dabar kiekvienas gali rinktis pagal norimus kriterijus – tų dėžių yra visokių, tad kiekvienu atveju pasirinkimas bus vis kitoks.

Kartonines dėžes siūlančios pakavimo medžiagų parduotuvės nurodo, kad visos jos skirtos tam tikrų apimčių daiktams laikyti. Daug kas priklauso ir nuo svorio. Pavyzdžiui, standartinės kartoninės dėžės tikrai nebus tinkamos labai sunkiems daiktams pakuoti, nes tiesiog tokios dėžės greitai suplyš. Tam yra siūlomos specialios tvirtesnio kartono dėžės bei lipnios etiketės, kurios pajėgia atlaikyti ir kelių dešimčių kilogramų svorį. Tokias dėžes naudoti būtų geriausia tada kai siuntiniai yra nemažų apimčių ir nemažo svorio. Kaip minėjome, nereikia pamiršti ir apsauginių priemonių, kurios saugotų daiktą nuo vidinių pažeidimų.

Iš vidaus siuntos gali būti saugomos specialia burbuline plėvele arba kitomis priemonėmis. Dažnai prekeiviai naudoja ir polistirolo gabalėlius, o taipogi yra ir įvairių izoliacinių medžiagų, kurios padeda išvengti daikto judėjimo pačioje dėžėje. Visada yra sunku atitaikyti įsigytas dėžes kažkokiems daiktams – išmatavimai dažniausiai yra kažkiek per dideli, todėl norint, jog daiktas gabenimo metu nejudėtų, būtina į dėžę dėti apsaugines ar kitas priemones.

Dėžių pasirinkimas yra milžiniškas, o tai svarbu turėtų būti ir el. parduotuvių savininkams. Jie gali rinktis ir itin mažas dėžutes, kurios naudojamos aksesuarų pakavimui. Tose dėžutėse viskas bus gabenama saugiai, tuo labiau, kad jos yra itin pigios ir nereikės leisti daug pinigų. Taipogi prekybininkams siūloma visada atsižvelgti į perkamą dėžių kiekį, nes jeigu perkate pavienes kartonines dėžes, tai jūs mokėsite gana nemažas sumas, nes pardavėjai nuolaidų nedarys, o perkant jau didelius kartoninių dėžių kiekius, galite tikėti ir nuolaidos.

(Perskaityta per mėnesį: 169, iš jų šiandien: 1.)