Finansai

LP EXPRESS dovana dar 8 Lietuvos miestams – gyventojų išrinkti simboliai jau žvelgia nuo paštomatų

Gyventojų išrinkti naujieji miestų simboliai papuošė dar aštuoniuose Lietuvos miestuose esančius LP EXPRESS paštomatus. Šiuos simbolius, kaip ir praėjusiais metais, meno kūriniais pavertė dizaino studijos „Gyva Grafika“ komanda.

Miesto simbolių akciją LP EXPRESS šįmet surengė jau antrus metus iš eilės. Pernai šiais simboliais buvo papuošta dešimtyje didžiausių šalies miestų esantys tinklo paštomatai. Šiais metais šiuolaikinius simbolius gyventojai buvo kviesti išrinkti dar 8 miestams – Biržams, Druskininkams, Gargždams, Kėdainiams, Radviliškiui, Tauragei, Telšiams ir Ukmergei.

Nuo šių metų balandžio pabaigos Lietuvos gyventojai dalyvavo internetiniame balsavime ir siūlė bei rinko išskirtinius objektus ar reiškinius, geriausiai atskleidžiančius unikalią kiekvieno miesto dvasią. Iš viso buvo pasiūlyta beveik pusę tūkstančio miestus apibūdinančių žodžių arba frazių, atiduota beveik 45 tūkstančiai balsų.

Balsavimas lėmė, kad tokiais simboliais nuspręsta pažymėti LP EXPRESS paštomatus aštuoniuose minėtuose miestuose: Biržuose – „Motokrosas“, Druskininkuose – „Trys pušys su karūna“, Gargžduose – „Futbolas“, Kėdainiuose – „Pėsčiųjų tiltas“, Radviliškyje – „Baisogalos dvaras“, Tauragėje – „Tauragės dvaras“, Telšiuose – „Septynios kalvos“, Ukmergėje – „Vilkas su mergina“.

„Antrus metus iš eilės vykusiems miesto simbolių rinkimams gyventojai ir vėl buvo neabejingi – ne tik su azartu teikė pačius originaliausius pasiūlymus, bet ir aktyviai balsavo bei pergyveno už savo favoritus. Stilizuoti simboliai jau puošia 18 miestų viešąsias erdves, kuriose įkurti LP EXRESS paštomatai, ir gyventojams bei svečiams atskleidžia įvairius Lietuvos miestų veidus. LP EXPRESS paštomatais kasdien naudojasi dešimtys tūkstančių žmonių visoje šalyje, tad ši dovana bendruomenėms yra padėka už kasdien mums rodomą gyventojų pasitikėjimą“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Šiuo metu LP EXPRESS paštomatų tinklą visoje Lietuvoje sudaro beveik 400 paštomatų 106 gyvenvietėse visoje šalyje. Vienu metu per šiuos paštomatus gali keliauti apie 53 tūkst. siuntų.  Daugiau nei 97 proc. LP EXPRESS siuntų gavėjus pasiekia jau kitą darbo dieną.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)