Finansai

„Luminor“ Pasvalyje ir Telšiuose atveria susitikimo erdves

„Luminor“ bankas Pasvalyje ir Telšiuose atidarė pirmuosius naujo formato konsultavimo centrus, pavadintus susitikimo erdvėmis (angl. meetup point). Jose klientai gali gauti kasdienes finansines paslaugas nuotoliniu būdu, rezervuoti laiką gyvam arba vaizdo susitikimui su finansų patarėju. „Luminor“ klientai yra kviečiami taip pat šiomis erdvėmis naudotis ir savo susitikimams su partneriais, tiekėjais, klientais. 

„Didžioji dalis bankinių paslaugų teikiamos internetu, todėl ribos tarp aptarnavimo centro ir skaitmeninės erdvės nyksta. Mūsų susitikimų erdvėse Pasvalyje ir Telšiuose dera „du viename“: nuotolinis ir gyvas aptarnavimas. Kaip tai veikia? Klientas rezervuoja sau patogų konsultacijos laiką bei sutartu laiku atvyksta į konsultaciją – gyvą arba vaizdo skambučiu. Be kita ko, kviečiame mūsų klientus šias mūsų susitikimų erdves rezervuoti asmeniniams susitikimams su savo verslo partneriais“, – sako Kerli Gabrilovica, „Luminor“ mažmeninės bankininkystės vadovė. 

Susitikimų erdvės aprūpintos palengvinta prieiga prie el. banko, čia taip pat yra bankomatas bei susitikimų kambarys, skirtas iš anksto rezervuotiems verslo konsultacijų susitikimams. Rezervacija atliekama telefonu 1608. 

„Susitikimų erdvė orientuota į vieną svarbiausių dalykų gyvenime – laiką. Šioje vietoje sujungėme du klientų itin vertinamus dalykus – galimybę asmeniškai tvarkyti piniginius reikalus bei, esant poreikiui, čia pat gauti banko patarimą“, – teigia K. Gabrilovica. 

Pirmadieniais banko darbuotojai susitikimo erdvėje lauks el. bankininkystės naujokų, kuriems padės pradėti naudotis skaitmeninėmis banko paslaugomis. Visomis kitomis dienomis bankas kviečia klientus rezervuotis laiką finansinėmis konsultacijoms apie būsto paskolas, verslo kreditavimą, pensijų fondus ir kitas investavimo priemones. Taip pat – rezervuoti laiką susitikimui su savo verslo partneriais, klientais, draudimo konsultantais ir pan. 

„Kaip sporte, taip ir gyvenime, pokyčiai stumia iš komforto zonos, todėl jų norisi ne visada, tačiau kartu jie trukteli pirmyn, lavina, skatina išmokti kažko naujo. Todėl pokyčius svarbu išmokti priimti – ar tai būtų pokyčiai versle, sportininko karjeroje, asmeniniame gyvenime, ar banke“, – per susitikimo erdvės Pasvalyje atidarymo renginį kalbėjo Žydrūnas Savickas, sportininkas galiūnas, tituluojamas stipriausiu pasaulio žmogumi.

„Luminor“ yra trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, turintis 17 proc. indėlių ir 21 proc. paskolų rinkos dalis, 2700 banko darbuotojų aptarnauja per milijoną klientų. 1 lygio kapitalo pakankamumo (CET1) koeficientas yra 20% ir sudaro 1,8 mlrd. Eur. Reitingų agentūra „Moody’s“ „Luminor“ ilgalaikiams indėliams yra suteikusi Baa1 reitingą su stabilia perspektyva. 2018 m. spalį „Luminor“ išleido trejų metų trukmės obligacijų emisiją, kuri kotiruojama Airijos vertybinių popierių biržoje.

Pranešimą paskelbė: Aleksas Rozentalis, UAB „Publicum”

(Perskaityta per mėnesį: 9, iš jų šiandien: 1.)