Laisvalaikis

Maudymukai – kokius verta turėti?

Vis labiau šylantis oras praneša, jog jau visai greitai švarkelius mesime į šalį ir vilkėsime trumpas bei lengvas sukneles. Šalia to, maudymosi kostiumėliai taip pat yra svarbiausi artėjančio sezono paplūdimio drabužiai. Šiame straipsnyje pasidalinsime, su kokiais maudymosi kostiumėliais atrodysite puikiai kiekvieną vasaros dieną.

  • Vientisas maudymosi kostiumėlis. Negalvokite, jog tai tik vyresnio amžiaus moterų apranga, skirta paslėpti kūno netobulumus. Priešingai, tokie maudymosi kostiumėliai gali atrodyti labai patraukliai ir išryškinti jūsų figūros tipą. Vientisi maudymosi kostiumėliai itin tiks obuolio tipą turinčioms moterims – pasirinkusios tamsesnę spalvą, jos paslėps ryškesnį pilvuką ir atrodys nuostabiai. Taip pat, tokį maudymosi kostiumėlį rekomenduojama rinktis ir tiesaus sudėjimo moterims. Įvairūs iškarpymai ir spalvos suteiks figūrai moteriškumo ir švelnumo.
  • Tobulai jums tinkantis atskirtas maudymosi kostiumėlis. Kaip ir apatinis trikotažas, taip ir maudymukai turi būti tinkamo dydžio – tik tokiu būdu spindėsite. Įsigydamos atskirą maudymuką vadovaukitės savo sudėjimu. Moterys, turinčios platesnius klubus atitinkamai turėtų rinktis platesnes, tamsios spalvos kelnaites. Kelnaitės aukštu liemeniu puikiai tiks obuolio ir pilnesnės figūros moterims. Kalbant apie viršutiniąją dalį, moterys, kurių krūtinė plokščia, turėtų nešioti raukiniais papuoštas, ryškių spalvų liemenėles. Plonos petnešėlės ar jokių petnešėlių – dar geriau, kadangi visas dėmesys nukreipimas į nuostabų raktikaulį ir pečius. Moterys, turinčios didesnę krūtinę, turėtų pasirūpinti tinkamu jų prilaikymu. Jeigu siekiama optiškai sumažinti krūtinės dydį, verta rinktis tamsesnės spalvos liemenėlę.
  • Retro stiliaus maudymosi kostiumėlis. Prieš kelis metus grįžęs į mados pasaulį močiutės jaunystę primenantis kostiumėlis ir šiemet bus tinkamas pasirinkimas. Priderinkite jį prie skrybėlės, akinių nuo saulės ir ryškiai raudona spalva nudažytų kojų nagų ir atrodysite nuostabiai. Jeigu norite dar stipresnio efekto, įsigykite tuniką ir pintą krepšį daiktams susidėti – būsite tikra paplūdimio karalienė.

Taigi, artėjant vasarai, maudymosi kostiumėliai ir apatinis trikotažas gali sukelti šiokį tokį stresą. Tačiau nerimauti neverta. Turėdamos bent vieną iš čia išvardintų maudymosi kostiumėlių, atrodysite puikiai. Svarbiausia prisiminti, jog visi jie privalo tikti jūsų kūno sudėjimui, figūros tipui ir pabrėžti unikalią ir autentišką jūsų asmenybę.

(Perskaityta per mėnesį: 201, iš jų šiandien: 1.)