batai internetu
Internetas,  Mada,  Pirkiniai

Pigesni batai internetu gali būti ir kokybiški, ir pigūs

batai internetuLietuvoje populiarėjantis apsipirkimas internetu diktuoja verslui naujas taisykles. Kasdien internete galima stebėti, kaip kuriasi naujos parduotuvės, kurių siūlomi batai ar drabužiai internetu parduodami gerokai pigiau nei įprastose parduotuvėse. Deja, vis dar gajus mitas, jog batai internetu nėra geriausias pirkinys, o ir kokybiškų batų čia rasti sunku. Šiandien norime sulaužyti šiuos mitus ir pasidalinti paprastai patarimais, kaip įsigyti kokybiškus batus interneto platybėse.

Iš rankų į rankas

Labai dažnai manoma, jog internete parduodami batai internetu ar drabužiai yra tik jau dėvėti ar nešioti kitų žmonių. Žinoma, iš tiesų internete gausu žmonių, parduodančių savo daiktus, tačiau batai yra tokia prekė, kuri net perkama iš antrų rankų dažniausiai yra nauja. Kaip taip nutinka? Internete gausu skelbimų su siūlymais, jog batai internetu fleq firmos ar net batai internetu nike firmos parduodami iš antrų rankų, tačiau visiškai nauji. Dažniausiai tai būna atvejai, kai žmogus, pirkęs sau batus, namuose supranta, jog dydis netinka ar batų stilius nepritinka. Tokiu atveju, pinigų išleistų gaila, o batai nauji – neišmesi. Todėl lengviausias būdas išspręsti situaciją yra parduoti batus internete pagal skelbimą. Pasinaudoti tokiais pasiūlymais – labai protinga idėja, nes būtent skelbimuose batai internetu rieker ar kitų garsių firmų nors ir nauji, bet dažniausiai parduodami gerokai pigiau. Juk pora tik viena, o geriau parduoti už žemesnę kainą, nei visai neparduoti.

Ieškokite kokybiškų prekių

Svarbiausias kriterijus, ieškant batų internete, yra kokybės kriterijus. Labai dažnai žmonės tiesiog susigundo mažesne kaina, pamatę, jog batai internetu yra pigesni nei įprastose parduotuvėse. Tačiau ne visi batai internetu akcija pasinaudojus bus kokybiški. Kartais per daug žema kaina kaip tik gali išduoti tai, jog čia parduodama avalynė netarnaus ilgai, o gal net neverta ir tokių pinigų. Todėl pirmiausia, rinkdamiesi batus, įvertinkite jų kokybę. Dažniausiai batai internetu moterims yra kone pramoga. Būtent joms atrodo, kad batai internetu danija ar kitos parduotuvės visuomet bus geri, nes žinomas vardas reiškia kokybę. Tačiau ši taisyklė galioja ne visuomet. Geriausias būdas užtikrinti, kad tiek Jūsų įsigyti, tiek batai internetu vaikams būtų kokybiški, tai skaityti batų medžiagas. Taip pat visuomet pasidomėkite, kas yra tiekėjas parduotuvės, kurioje parduodami batai internetu. Lietuvių ypač vertinamos kai kurių šalių produkcijos, pavyzdžiui batai internetu is lenkijos. Sužinoję, iš kur prekės atkeliavo, lengviau įvertinsite jų tarnavimo laiką ir kokybės bei kainos santykį.

 

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 939, iš jų šiandien: 1.)